PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Orident Stomatologia: dentyści leczą i zachęcają do aktywności fizycznej

jsz
14-04-2014, 08:05
Orident Stomatologia: dentyści leczą i zachęcają do aktywności fizycznej Orident: dentyści leczą i zachęcają do aktywności fizycznej (źródło: Fotolia/PTWP)
Poznański gabinet Orident Stomatologia rozpoczął współpracę z fitness clubem Fabryka Formy. Przy okazji leczenia stomatologicznego pacjenci otrzymują bezpłatne wejściówki do klubów sieci.

- Wierzymy, że nasi pacjenci o ciało dbają równie mocno jak o piękny uśmiech - zachęcają pacjentów przedstawiciele Orident.

To nie jedyna prozdrowotna aktywność gabinetu, którego właścicielką jest dr Agnieszka Szygenda. Od początku kwietnia Orident realizuje akcję „Cisi zabójcy". W jej ramach lekarze z placówki zapraszają na specjalistyczne badanie w kierunku choroby odogniskowej. Jest to badanie przesiewowe i profilaktyczne, które służy wykryciu potencjalnych źródeł choroby odogniskowej w jamie ustnej. Składa się m. in. z wykonania wysokiej jakości panoramicznych zdjęć pantomograficznych cyfrowych o ograniczonej dawce promieniowania oraz z konsultacji stomatologicznej - wyjaśniają organizatorzy akcji.

Akcja "Cisi zabójcy" potrwa do końca kwietnia. Orident Stomatologia jest sponsorem akcji, dodatkowo wspierają ją: Radio Merkury, Swarzędzka Telewizja Kablowa, European Centre of Citizens' Partnership, CityZen, 2b-active.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH