PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

OIL w Łodzi zadba o inteligencję finansową lekarzy

05-12-2012, 05:56
OIL w Łodzi zadba o inteligencję finansową lekarzy (źródło: sxc.hu)
OIL w Łodzi zadba o inteligencję finansową lekarzy (źródło: sxc.hu)
Okręgowa Izba Lekarska w Łodzi organizuje bezpłatne szkolenie Bezpieczny Lekarz, informacja to recepta na sukces. Ma ono zapoznać uczestników z zagadnieniami z zakresu inteligencji finansowej. Wydarzenie promujemy, ponieważ w 100 proc. wpisuje się w nurt działu bizDENT.

 

Dla wielu lekarzy i lekarzy dentystów pojęcie inteligencji finansowej brzmi dość tajemniczo, dlatego cieszymy się z kolejnych inicjatyw, które podejmują taką tematykę. Wierzymy, że dentyści powinni nie tylko doskonalić się z zakresu umiejętności stomatologicznych, ale także biznesowych. 

Czym właściwie jest inteligencja finansowa? Trudno o wspólną definicję. Jedni opierają się na znajomości matematycznych podstaw zarządzania finansami, inni na psychologicznych podstawach osiągania sukcesu finansowego.  Ktoś to chlubi się posiadaniem wysokiej inteligencji finansowej powinien: znać zasady matematyki finansowej, posiadać umiejętność ich praktycznego zastosowania oraz być zorientowany na realizowanie wymiernych celów.

Co istotne, inteligencja finansowa związana jest z umiejętnościami, a te może nabyć każdy.

Oczywiście uczestnicy spotkania organizowanego przez OIL, nie od razu osiągną sukces, ale do jego skutecznej realizacji, zachęci ich jeden z najlepszych szkoleniowców w Polsce, biznesmen, doświadczony psycholog biznesu, jak tajemniczo zachęcają organizatorzy.

 
Wśród planowanych tematów znajdują się:
1) Jak skutecznie zabezpieczać własny kapitał przed NFZ, wierzycielami, komornikiem?

2) Szanse i zagrożenia dzisiejszego rynku.

3) Jak poszerzać swoje dochody?

4) Jak budować finansowe bezpieczeństwo swoje, swojej rodziny, firmy?

5) Co to jest dźwignia finansowa i jak ją wykorzystać?

 

Spotkanie odbędzie się 10 grudnia 2012 w godzinach 17:00 do ok 19:00 w budynku Okręgowej Izby Lekarskiej w Łodzi przy ulicy Czerwonej 3. Więcej informacji tutaj 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
bizDENT   OIL w Łodzi   inteligencja finansowa   Finanse  

POLECAMY W SERWISACH