• jobDent jobDENT
  giełda pracy

  najnowsze oferty pracy

  Szukam pracy

 • kursDent kursDENT
  szukaj szkoleń

  najnowsze oferty szkoleń

PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Od stycznia „becikowe” dla warszawskiego dentysty

OIL Warszawa/szaft
03-12-2014, 10:39
Od stycznia „becikowe” dla warszawskiego dentysty „Becikowe" będzie przyznawane na każde urodzone żywe dziecko, zatem rodzice bliźniaków otrzymają 2 tys. zł (fot. Fotolia/PTWP)
Lekarze dentyści należący do Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie, którzy w 2015 r. zostaną rodzicami, otrzymają „becikowe” w wysokości 1 tys. zł.

Okręgowa Izba Lekarska w Warszawie informuje, że będzie fundować lekarzom i lekarzom dentystom - oczywiście tylko swoim członkom - 1000 zł z tytułu urodzenia dziecka. „Becikowe" będzie przyznawane na każde urodzone żywe dziecko, zatem rodzice bliźniaków otrzymają 2 tys. zł. Jeśli obydwoje rodzice są lekarzami członkami izby w Warszawie - ta zapomoga przysługuje jednemu z nich.

Świadczenie będzie przydzielane niezależnie od dochodu w rodzinie. Wniosek o „becikowe" należy złożyć w terminie trzech miesięcy od urodzenia dziecka. Inne warunki przyznania „becikowego" to dołączenie aktu urodzenia dziecka oraz zaświadczenia o potwierdzającego opłacanie składek na samorząd lekarski.

Więcej: oil.warszawa.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
becikowe   OIL Warszawa   składki   składka członkowska NRL  

POLECAMY W SERWISACH