PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

„Obrazowanie uśmiechu” w Medicover

ms
18-08-2017, 10:44
„Obrazowanie uśmiechu” w Medicover Medicover celuje w uśmiech (foto: pixabay)
1 września 2017 r. rusza w Warszawie w Al. Jerozolimskich 96 nowe centrum stomatologiczne Medicover ze specjalistyczną pracownią fotograficzną „obrazowania uśmiechu”.

Przy użyciu sprzętu o wysokiej rozdzielności, będzie możliwe wykonanie analizy rysów twarzy, w tym uśmiechu, dzięki czemu w diagnostyce osiągnięte zostaną najlepsze efekty estetyczne.

Obecnie w pomieszczeniach placówki prowadzone są prace remontowe, stawiane są ściany, montowana jest klimatyzacja, zatrudniani są specjaliści, wkrótce stanie tutaj specjalistyczny sprzęt.

Na październik 2017 r. zapowiadane jest otwarcie nowego centrum medycznego na warszawskiej Pradze, kolejne, zlokalizowane w tej samej dzielnicy, ma być otwarte w I kw. 2018 r.

W Warszawie Medicover prowadzi 9 własnych placówek oraz współpracuje z kilkudziesięcioma.

W całej Polsce Medicover posiada ponad 160 własnych ośrodków i współpracuje z ponad 1,7 tys. placówkami partnerskimi. W placówkach Medicover pracuje 3 tys. lekarzy oraz 1,1 tys. pielęgniarek i personelu pomocniczego, współpraca prowadzona jest z kolejnymi 9 tys. lekarzy. Sieć opiekuje się ponad 660 tys. pacjentami.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
uśmiech   Medicover  

POLECAMY W SERWISACH