PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Niebawem DENTAMED: zdecydowanie duża dawka nowości ze świata stomatologii

ms
05-11-2016, 11:00
Niebawem DENTAMED: zdecydowanie duża dawka nowości ze świata stomatologii DENTAMED 2016
15. edycję Dolnośląskich Targów Stomatologicznych DENTAMED® zaplanowano jak zwykle na listopad (18 i 19) i jak zwykle we Wrocławiu. Natomiast nie jak zwykle, a szczególnie - warto tutaj być. Przyczyn jest kilka.

Ta pierwsza wynika z wyjątkowo atrakcyjnego programu naukowego. Za każdym wykładem, szkoleniem i warsztatem kryją się nazwiska gwarantujące godziwą dawkę wartościowej wiedzy, nieodzownej w pracy każdego lekarza dentysty, co ważne – wiedzy podanej nie tylko w atrakcyjnej, ale i przystępnej formie.

O tym, że tak jest w istocie, przekonać się będą mogli ci, którzy zawczasu dokonali rezerwacji, aczkolwiek rzutem na taśmę można jeszcze uczestniczyć w kursach medycznych z zakresu protetyki i chirurgii stomatologicznej (trwają zapisy on-line).

Zawiedzeni brakiem miejsc nie powinni się zniechęcać, warto prześledzić, które z zaplanowanych wydarzeń są otwarte dla gości targów.

Ta druga to determinacja uczestników branży stomatologicznej - firm, które z oczekiwaniami, wzmocnionymi brakiem w 2016 r. poznańskich targów CEDE (Kongres FDI przez wielu nie był uwzględniony w scenariuszu tegorocznych wydarzeń), szykują wyjątkowo atrakcyjną ofertę dla gości targów DENTAMED®. Większość spośród 150 wystawców zapowiada przygotowanie oferty handlowej w wyjątkowo atrakcyjnych cenach, przy czym część z produktów prezentowana będzie nabywcom po raz pierwszy.

Ta trzecia - może najważniejsza - wiąże się z faktem, że w przekonaniu animatora wydarzenia (Targi w Krakowie), 15. Dolnośląskie Targi Stomatologiczne DENTAMED®, w porównaniu z poprzednimi edycjami, prezentować będą z pewnością najwyższy poziom merytoryczny i organizacyjny. Na taką ocenę składa się doświadczenie, zebrane na przestrzeni poprzednich lat we Wrocławiu, ale także w trakcie krakowskich targów KRAKDENT oraz podczas szkoleń i kongresów branżowych będących najnowszą wizytówką Targów w Krakowie. To wszystko zaprocentować powinno w stolicy Dolnego Śląska.

Istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że po zakończeniu 15. Dolnośląskich Targów Stomatologicznych DENTAMED® grono wiernych sympatyków wydarzeń, sygnowanych przez Targi w Krakowie, znowu się powiększy. To dobrze wróży 16. edycji wrocławskich targów, które na stałe wpisały się do kalendarzy tysięcy lekarzy dentystów nie tylko z zachodniej i południowej Polski. To oni budują siłę trzeciego co do wielkości tego typu wydarzenia w branży stomatologicznej.

Program naukowy (szczegóły tutaj)

Pierwszego dnia lekarze będą mogli wziąć udział w  kursie medycznym „Technika preparacji Smart Prep jako efektywna metoda minimalnie inwazyjnego szlifowania zębów”.

Ze względu na konieczność zachowania tkanek zęba coraz ważniejsze staje się promowanie minimalnie inwazyjnego podejścia w pracach protetycznych. Podczas kursu zostanie poddany ocenie wybór przypadków, pomocy optycznych, materiałów oraz protokoły pracy w minimalne inwazyjnym opracowaniu.

Drugiego dnia odbędzie się sesja chirurgiczna „Praktyczne aspekty w chirurgii stomatologicznej w praktyce lekarzy ogólnie praktykujących”.

W trakcie dwudniowych targów zostaną zrealizowane całodniowe sesje szkoleniowe i warsztaty firm: Apoldent, Car-line oraz Dental Class.

Na prezentacje, dostępne dla wszystkich zwiedzających, zapraszają także takie firmy, jak Dentomax, Dornwell, Getwell, Promedus oraz Optident.

Ponadto w tym roku po raz pierwszy odbędzie się szkolenie firmy LexDental dotyczące roszczeń pacjentów wobec lekarzy dentystów.

Informacje i zgłoszenia:
Informacje dla zwiedzających, lista wystawców, plan hali, pełny program Targów oraz zapisy on-line na kursy medyczne znajdują się na stronie: targidentamed.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
Dentamed 2016  

POLECAMY W SERWISACH