• jobDent jobDENT
  giełda pracy

  najnowsze oferty pracy

  Szukam pracy

 • kursDent kursDENT
  szukaj szkoleń

  najnowsze oferty szkoleń

PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Multimed szykuje się na Światowy Dzień Zdrowia Jamy Ustnej

ŁS
30-01-2015, 14:04
Multimed szykuje się na Światowy Dzień Zdrowia Jamy Ustnej Światowy Dzień Zdrowia Jamy Ustnej (World Oral Health Day) obchodzimy 20 marca (fot. FDI)
Centrum Stomatologii Estetycznej Multimed z Zamościa, chce aktywnie włączyć się w obchody tegorocznego Światowego Dnia Zdrowia Jamy Ustnej. Event pod hasłem „Smile for life” przeprowadzi w jednej z zamojskich galerii handlowych.

„Smile for life" to hasło tegorocznego Światowego Dnia Zdrowia Jamy Ustnej, który obchodzony będzie 20 marca br na całym świecie. Multimed event zatytułowany w ten sam sposób, jak określiła to Światowa Federacja Dentystyczna FDI, zaplanował na 22 marca (niedziela).

- Chcielibyśmy, aby mieszkańcy Zamościa wzięli aktywny udział w tej inicjatywie. Z doświadczenia wiemy, że tego typu przedsięwzięcia są doskonałą okazją do rozmowy na temat profilaktyki zdrowia jamy ustnej - wyjaśnia Anna Kubiak z CSE Multimed.

Organizatorzy podkreślają, że miejsce spotkania - największa galeria handlowa w Zamościu - nie jest bez znaczenia.

- Chcemy, aby akcja dotarła do jak najliczniejszej grupy odbiorców. Ideą tego dnia jest propagowanie zdrowych nawyków higienicznych, profilaktyki jamy ustnej, prawidłowego odżywiania, informacji o pierwszych adaptacyjnych wizytach małych dzieci w gabinecie stomatologicznym, itp. - dodaje Anna Kubiak.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH