PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Michał Lizurej Hipokratesem 2014

nto/ms
10-10-2014, 12:54
Michał Lizurej Hipokratesem 2014 Michał Lizurej dentysta roku Naszej Trybuny Opolskiej (foto: stomatologia-lizurej.pl)
W tegorocznej, szóstej edycji plebiscytu Nowej Trybuny Opolskiej w kategorii lekarz dentysta zdecydowanie wygrał Michał Lizurej z Opola.

Michał Lizurej, prowadzący własną praktykę w Opolu, zdobył zdecydowanie najwięcej głosów, bo 5631. Na drugą w tej rywalizacji Gabrielę Mijas, związana ze Specjalistyczną Praktyką Stomatologiczną w Strzelcach Opolskich i Kędzierzynie-Koźlu, głosowało 4164 osób, a na trzecią Martę Cybulską, pracującą w NZOZ Eurodent w Zdzieszowicach - 739 czytelników NTO.

Michał Lizurej jest absolwentem Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu. Posiada przewód doktorski na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Uczestnik wielu sympozjów naukowych krajowych i zagranicznych. Jego specjalnością jest chirurgia i implanto-protetyka. Autor i współautor nagradzanych publikacji naukowych w krajowych i zagranicznych czasopismach medycznych.

Partnerami szóstej edycji plebiscytu „Opolski Hipokrates" są: Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego, Oddział Wojewódzki NFZ w Opolu, Państwowa Medyczna Wyższa Szkoła Zawodowa w Opolu, Opolski Oddział Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH