PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Medicover znowu silniejszy w stomatologii

ms
13-04-2018, 08:11
Medicover znowu silniejszy w stomatologii Centrum Medicover Stomatologia Łukiska
W kwietniu 2018 r. Medicover oddał do użytku dwa nowe centra stomatologiczne, tym razem zlokalizowane w Warszawie i w Szczecinie.

Od 4 kwietnia działa Centrum Medicover Stomatologia Łukiska na warszawskim Gosławiu, a od 9 kwietnia – Centrum Medicover Stomatologia Szczecin przy ul. Malczewskiego.

Przypomnijmy, że w marcu 2018 r. Medicover utworzył nową placówkę stomatologiczną we Wrocławiu, w Galerii Tarasy Grabiszyńskie.

Z kolei w lutym 2018 r. do sieci Medicover Stomatologia dołączyły dwie placówki stomatologiczne zlokalizowane w Rybniku: kompleks gabinetów Stoma-Dental oraz jedno z najnowocześniejszych laboratoriów inżynierii dentystycznej w Polsce – Yellow-Med.

Firma Medicover Stomatologia pozyskała dwie silne marki stomatologiczne – DentaCare i Prestige Dent i w ciągu kilku lat podwoiła liczbę foteli dentystycznych.

Stomatologia Medicover obejmuje placówki: Medi Partner, DentaCare, Prestige Dent oraz Stoma- Dental funkcjonujące w: Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Rybniku.

W nagłych przypadkach zapewniana jest także pomoc dzięki pogotowiu stomatologicznemu Hot Line Medicover (24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu).

Lecznice sieci Medicover prowadzą: profilaktykę stomatologiczną, stomatologię zachowawczą, implantologię, endodoncję, ortodoncję, pedodoncję, protetykę, chirurgię stomatologiczną oraz stomatologię estetyczną. Placówki posiadają gabinety przygotowane dla najmłodszych pacjentów.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
Medicover  

POLECAMY W SERWISACH