• jobDent jobDENT
  giełda pracy

  najnowsze oferty pracy

  Szukam pracy

 • kursDent kursDENT
  szukaj szkoleń

  najnowsze oferty szkoleń

PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Mazowieckie Centrum Stomatologii poszukuje członka rady nadzorczej

ms
27-10-2016, 09:52
Mazowieckie Centrum Stomatologii poszukuje członka rady nadzorczej Mazowieckie Centrum Stomatologii (foto: infoDENT24.pl)
Ogłoszenie o naborze kandydata do rady nadzorczej spółki Mazowieckie Centrum Stomatologii Sp. z o.o. ukazało się 24 października 2016 r. Od tego momentu kandydaci mają siedem dni na podjęcie decyzji o starcie w konkursie.

Kandydaci do Rady Nadzorczej powinni:
- legitymować się zdanym egzaminem dla kandydatów na członków rad nadzorczych, o którym mowa w rozporządzeniu Rady Ministrów z 7 września 2004 r. w sprawie szkoleń i egzaminów dla kandydatów na członków rad nadzorczych spółek, w których Skarb Państwa jest jedynym akcjonariuszem (Dz.U. z 2004, Nr 198, poz. 2038, z późn. zm.) lub posiadać tytuł zwalniający z mocy prawa  z obowiązku składania egzaminu (§ 5 pkt 2 i 3 ww. rozporządzenia);

- posiadać minimum pięcioletnie doświadczenie zawodowe na stanowiskach pracy związanych z zarządzaniem lub nadzorem właścicielskim;
- mieć wykształcenie wyższe;

- nie podlegać określonym w przepisach ograniczeniom lub zakazom zajmowania stanowisk członka rady nadzorczej w spółkach handlowych.

Osoby zainteresowane udziałem w postępowaniu kwalifikacyjnym, spełniające warunki, muszą zgłosić udział w postępowaniu w ciągu siedmiu dni kalendarzowych, licząc od dnia ukazania się ogłoszenia o postępowaniu (24 października).

Zgłoszenie należy złożyć w formie pisemnej, w zamkniętej kopercie na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie, Departament Nadzoru Właścicielskiego i Inwestycji, Wydział ds. Nadzoru Właścicielskiego, ul. Okrzei 35, 03-715 Warszawa, z dopiskiem “Dotyczy ogłoszenia nr 2/2016 z 24 października 2016 r. – spółka Mazowieckie Centrum Stomatologii Sp. z o.o.”. 

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
Mazowieckie Centrum Stomatologii  

POLECAMY W SERWISACH