PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Mazowieckie Centrum Stomatologii na zakupach

27-08-2013, 00:01
Mazowieckie Centrum Stomatologii na zakupach
Mazowieckie Centrum Stomatologii na zakupach
Mazowieckie Centrum Stomatologii ogłosiło przetarg na dostawę materiałów i akcesoriów ortodontycznych, akcesoriów do maszynowego opracowywania kanałów oraz materiałów biokompatybilnych.

Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub ofert upływa 2 września o godzinie 12. 30. MCS podzieliło zamówienie na cztery części (można składać oferty częściowe):

Część 1 - Łuki, trainery, wyciągi;

Część 2 - Materiały techniczne ortodontyczne;

Część 3 - Akcesoria do maszynowego opracowywania kanałów;

Część 4 - Materiały biokompatybilne - regeneracyjne.

O wyborze oferty decyduje najniższa cena.

Adres strony internetowej, na której jest dostępna specyfikacja istotnych warunków zamówienia: www.mcs-przychodnia.pl

Mazowieckie Centrum Stomatologii Sp. z o.o. to wyjątkowa placówka w skali całego Województwa Mazowieckiego. Od ponad 20 lat pomimo zmian nazw i form prawnych, w MCS nieprzerwanie udzielane są świadczenia zdrowotne z zakresu stomatologii, zarówno w ramach świadczeń odpłatnych jak i świadczeń gwarantowanych bezpłatnych, refundowanych przez NFZ. Historia Mazowieckiego Centrum Stomatologii sięga lat siedemdziesiątych, kiedy to powstała Stołeczna Przychodnia Stomatologiczna, której poradnie rozmieszczone były w kilku miejscach w Warszawie. Pod koniec lat osiemdziesiątych wszystkie poradnie zostały przeniesione do jednego budynku przy ulicy Nowy Zjazd 1. Od 1998 roku Stołeczna Przychodnia Stomatologiczna stała się wojewódzką samorządową jednostką organizacyjną Województwa Mazowieckiego pod nazwą Wojewódzkie Centrum Stomatologii Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej. W tej formie prawnej Centrum świadczyło usługi medyczne do końca lutego 2011 r. Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ze 100 proc. udziałem Samorządu Województwa Mazowieckiego, działająca pod nazwą Mazowieckie Centrum Stomatologii Sp. z o.o., powstała w 2009 r. i od 1 marca 2011 r. kontynuuje udzielanie świadczeń zdrowotnych. (źródło: MCS)
Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH