PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Masz trochę pieniędzy? Kup pod choinkę: mydło, pastę, szczotkę i papier toaletowy

ms
23-12-2016, 08:01
Masz trochę pieniędzy? Kup pod choinkę: mydło, pastę, szczotkę i papier toaletowy Raper 2 Chainz chciałby pod choinkę szczotkę do zębów
Dla jednych siara, dla innych faux pas, ale powód do takiej oceny jest jeden - kupić pod choinkę komuś bliskiemu zestaw higieniczny obejmujący: szczoteczkę do zębów, pastę do zębów; mydło i rolkę papieru toaletowego. Nie w tym przypadku.

Mydło, pasta, szczotka i papier toaletowy - pomysł może i oryginalny, ale tyko ociera się o dobry smak i to z dość daleka. Tę wadę można w łatwy sposób zniwelować. Jest jeden warunek, stosunkowo duże pieniądze, które trzeba zaangażować w prezent. Jakie?

Zacznijmy od pasty do zębów, bo jej cena jest najmniej kontrowersyjna.

Za tubkę pasty Theodent Classic Whitening Crystal Mint zapłacimy (w przeliczeniu) ok. 420 zł. Taki wydatek, chociaż szokująco wysoki, może być ostatecznie zaakceptowany.

O ile po wydaniu 420 zł dysponujemy jeszcze wolną gotówką, to możemy do pasty dołożyć szczoteczkę do zębów – będzie komplet.

Niemiecka firma Reinast oferuje szczoteczki bez napędu elektrycznego, ale za to zdecydowanie droższe. W tym przypadku ważne są: wysublimowana linia stylistyczna, rączka wykonana z tytanu, delikatne elementy ozdobne rodem ze Swarovskiego.

W ramach drogiego "sprzętu" dostawca zapewnia zamienne głowice z włosiem. Dostarczane są one z regularnością szwajcarskiego zegarka co pół roku pod wskazany przez nabywcę adres. Ponoć za darmo, ale oczywiście cena szczoteczki z nawiązką uwzględnia dostawę pięciu głowic co sześć miesięcy. Reinast nie chwali się ile razy to uczyni. Cena szczoteczki, zaczyna się od 15 tys. zł.

Jeśli kilkanaście tysięcy złotych jeszcze nie jest barierą zdrowego rozsądku, pod choinkę można dorzucić jeszcze rolkę papieru toaletowego. Jedną, bo całe duże opakowanie kosztuje zdecydowanie drożej. Unikatowa rolka papieru toaletowego Toilet Paper Man to wydatek ok. … 6 mln zł. Produkt cenę zawdzięcza materiałowi, z którego został zrobiony, tym materiałem jest 22 karatowe złoto.

Jeśli ktoś wyda na rolkę papieru toaletowego 6 mln zł, to może jeszcze do prezentu dorzucić mydło. Kostka Qatar Royal Soap kosztuje 17 tys. zł, ale ponoć naprawdę warto. W tym wypadku producenci QRS nie są zbytnio oryginalni w kreowaniu wysokich kosztów wytarzania mydła. Wśród podstawowych składników są oczywiście drobiny złota.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
szczoteczka do zębów   pasta do zębów  

POLECAMY W SERWISACH