PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Luxdentica stawia na mamy

ms
19-09-2014, 07:58
Luxdentica stawia na mamy Macierzyństwo w centrum uwagi dentysty (foto: sxc.hu)
Krakowskie Centrum Stomatologii Luxdentica wznowiło właśnie kampanię "Mamo Uśmiechnij się". Tym razem hasło przewodnie tej akcji brzmi „Na dobry początek". Akcja skierowana jest do kobiet w ciąży lub planujących ciążę oraz do młodych mam.

Warto poznać aktywność pro publico bono pracowników Krakowskiego Centrum Stomatologii, gdyż w ten sposób można znaleźć własny sposób na dotarcie do potencjalnych pacjentów.

KCS Luxdentica ogłosiło, że pacjentki mogą, wspólnie z dziećmi, wziąć udział w bezpłatnych wizytach adaptacyjnych i przeglądach stomatologicznych.
- Przyszłe matki dowiedzą się jak dbać i leczyć zęby w okresie ciąży, jak zaplanować leczenie w tym czasie, jak przygotować się do ciąży uwzględniając zdrowie jamy ustnej. Pacjentki uzyskają także wiedzę kiedy w ciąży można robić znieczulenia i zdjęcia RTG wymienia lek. dent. Agnieszka Bogusławska - Miśkiewicz z Centrum Stomatologii.

Mamy z dziećmi będą mogły z kolei dowiedzieć się jak dbać o zęby niemowlaka, jakie preparaty stosować, kiedy udać się na pierwszą wizytę do dentysty.

Nieco starsze dzieci mogą wziąć udział w wizycie adaptacyjnej i warsztatach ze szczotkowania ząbków.

Udział w akcji jest bezpłatny, ale liczba miejsc - ograniczona.

Nie pierwsze to promocyjne przedsięwzięcie realizowane w gabinecie stomatologicznym Luxdentica. Inna akcja „Metamorfozy dla zabieganej mamy" miała na celu zmianę wyglądu jednej z uczestniczek konkursu. W ramach tego projektu Luxdenticą współpracowała z: Salonem Kosmetycznym Madame Katrina, Salonem Fryzjerskim Elite, Klubem Kobiet Wyjątkowych Europejka, Marką Dagnez oraz gazetą Twój Ruczaj&Kliny.

Luxdentica przeprowadziła także konkurs, w którym uczestnicy mieli wyjaśnić w kilku zdaniach jak szczery uśmiech pomógł dotrzeć do wymarzonego celu, przełamać lody, osiągnąć sukces. Wśród uczestników konkursu rozlosowano bony upoważniające do zniżki na wybielanie zębów.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH