PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Leczenie stomatologiczne cudzoziemców szansa na długi kontrakt

16-02-2013, 08:19
Leczenie stomatologiczne cudzoziemców  szansa na długi kontrakt (fot. sxc.hu)
Leczenie stomatologiczne cudzoziemców szansa na długi kontrakt (fot. sxc.hu)
Do 15 lutego można składać oferty w przetargu nieograniczonym na

świadczenie usług stomatologicznych dla cudzoziemców przebywających w ośrodkach dla cudzoziemców ubiegających się o nadanie statusu uchodźcy w Białymstoku (woj. podlaskie), w Grotnikach (woj. łódzkie)  i w Łukowie (woj. lubelskie).

Ogłaszającym przetarg nieograniczony jest Urząd do Spraw Cudzoziemców w Warszawie. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług stomatologicznych dla cudzoziemców, w stosunku, do których trwa postępowanie w sprawie o nadanie statusu uchodźcy w Rzeczypospolitej Polskiej, przebywających w ośrodkach dla cudzoziemców ubiegających się o nadanie statusu uchodźcy w Białymstoku (woj. podlaskie), w miejscowości Grotniki - Ustronie (woj. łódzkie) oraz w Łukowie (woj. lubelskie) lub odbierających pomoc finansową w ww. ośrodkach.

 

Leczenie stomatologiczne - zakres usług objętych zamówieniem:

- ekstrakcja zęba,

- dłutowanie zęba,

- nacięcie ropnia,

- wypełnienie klasy I, II, III, IV z MOD, V,

- opatrunek w trakcie leczenia zęba,

- dewitalizacja miazgi z opatrunkiem,

- wypełnienie kanałów zęba,

- leczenie zgorzeli,

- ekstrakcje zębów mlecznych,

- RTG zęba,

- znieczulenie.

W związku z tym, iż cudzoziemcom ubiegającym się o nadanie statusu uchodźcy zwracane są koszty przejazdu związane z leczeniem, Zamawiający wymaga, aby leczenie odbywało się w miejscowościach położonych w pobliżu ośrodków, w których ci cudzoziemcy przebywają lub odbierają pomoc finansową.

Świadczenie opieki stomatologicznej dla cudzoziemców przebywających w ośrodkach w Białymstoku i Łukowie musi być udzielane w tym samym mieście. Usługi dla cudzoziemców przebywających w ośrodku w miejscowości Grotniki Ustronie muszą być świadczone w gabinecie znajdującym się w miejscowości Grotniki lub Zgierz lub Łódź.

Przyjęcia pacjentów muszą odbywać się w dni robocze w wymiarze godzin nie mniejszym niż 12 godzin w tygodniu.

Kryterium oceny ofert jest najniższa cena. Zakończenie świadczenia usługi przewidziano na 30 czerwiec 2015 r. Więcej informacji na stronie internetowej Urzędu do Spraw Cudzoziemców www.uric.gov.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
bizDENT   przetargi   leczenie stomatologiczne   Przetargi  

POLECAMY W SERWISACH