• jobDent jobDENT
  giełda pracy

  najnowsze oferty pracy

  Szukam pracy

 • kursDent kursDENT
  szukaj szkoleń

  najnowsze oferty szkoleń

PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Lecząc zęby w Ełku oszczędzisz na auto

ms
06-02-2017, 13:54
Lecząc zęby w Ełku oszczędzisz na auto W Polsce taniej leczyć zęby niż w Wlk. Brytanii to truizm (foto: pixabay)
Portale grajewo24.pl i augustów24.pl przekonują jeszcze nieprzekonanych, że ceny usług stomatologicznych w Polsce są zdecydowanie niższe niż w Wielkiej Brytanii.

Dane do porównań wzięto z cennika „jednej z najtańszych przychodni w Wielkiej Brytanii” oraz z bardziej znanych wielospecjalistycznych klinik stomatologicznych w Ełku, z Centrum Stomatologicznego SoliDent.

Dodatkowe informacje, optujące za leczeniem w Polsce mówią, że w przypadku licówek cienkościennych pacjenci nierzadko decydują się na poprawienie wyglądu za pomocą 20 licówek, co może dać oszczędność rzędu 36 tys. zł.

W przypadku leczenia u ortodonty są bodaj największe różnice w cenie, ponieważ aparat ortodontyczny stały w SoliDent Ełk kosztuje 1700 zł natomiast w Wielkiej Brytanii, w przeliczeniu na złotówki, co najmniej 6 tys. zł. Przy leczeniu dwoma aparatami w Polsce zostaje w kieszeni 9 tys. zł.

Nawet zdawałoby się tak błahe wybielanie zębów w gabinecie stomatologicznym może przynieść znaczne oszczędności gdyby zrobić to w Polsce. W przypadku takiej wizyty, trwającej jedną do dwóch godzin, zyskać można 1400 zł.

Przy większym leczeniu można zaoszczędzić kwotę odpowiadającą cenie przyzwoitego auta. Przy jednorazowym, krótkim zabiegu, takim jak wybielanie zębów, zaoszczędzone pieniądze pokryją z nawiązką przelot i prezenty dla odwiedzanej w Polsce rodziny.

 

Więcej: grajewo24.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH