PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Krakdent wymusił budowę nowoczesnego Centrum EXPO - Kraków?

miro
31-01-2014, 08:01
Krakdent wymusił budowę nowoczesnego Centrum EXPO - Kraków? Grażyna Grabowska, prezes Targów w Krakowie (foto: archiwum)
Międzynarodowe Centrum Targowo - Kongresowego EXPO-Kraków jest już niemal gotowe. Nie jest prawdą, że obiekty te powstały tylko i wyłącznie z myślą o Międzynarodowych Targach Stomatologicznych KRAKDENT. Prawdą jest jednak to, że jest to jedna z przyczyn.

Grażyna Grabowska, prezes Targów w Krakowie: Krakdent cieszy się tak dużym zainteresowaniem, że nie możemy przyjąć wszystkich wystawców. 22. Międzynarodowe Targi Stomatologiczne Krakdent, które odbędą się od 6 do 8 marca 2014 r. będą ostatnimi, przeprowadzonymi w starej scenerii. Kolejne, 23. Targi będą gościły wystawców i odwiedzających już w nowych obiektach EXPO-Kraków.

Przygotowanie do rozpoczęcia budowy zajęły ponad 4 lata. Sama budowa... 9 miesięcy. Wartość inwestycji szacowana jest na 70 milionów złotych.
W nowoczesnym i wielofunkcyjnym EXPO Kraków będą organizowane zarówno wydarzenia z kalendarza Targów, ale także te proponowane przez zewnętrzne podmioty.

Jeszcze przed oficjalnym otwarciem Centrum wyprzedano wszystkie terminy na maj 2014 r. Kalendarz na kolejne miesiące zapełnia się w zawrotnym tempie, i co bardzo ważne, umowy na współpracę podpisywane są długoterminowo. Pojawiają się zagraniczni organizatorzy z całego świata.

Międzynarodowe Centrum powstało z myślą o organizatorach targów, kongresów, konferencji i wszelkiego rodzaju eventów. Najważniejszą zaletą nowego obiektu będzie jego wielofunkcyjność. Wszystkie obiekty mają 13 tysięcy metrów kwadratowych. Dwie hale 4 i 5 tysięcy metrów kwadratowych będą pełnić zarówno funkcję obiektu targowego, jak i centrum konferencyjnego. Hala wystawowa, przekształcona w salę audytoryjną, umożliwi organizację kongresu nawet dla 5 tysięcy uczestników. EXPO Kraków oferuje także zespół klimatyzowanych, modułowych sal konferencyjnych, przestronne lobby i restaurację.

Ze względu na nową lokalizację ceny udziału w Krakdent nie wzrosną niebotycznie, nie zależy nam na ekspozycji jedynie dużych firm - zawsze mamy też ofertę dla mniejszych przedsiębiorców, przecież na polskim rynku takich jest większość.
Ponadto to nie cena jest głównym kryterium udziału firm w targach: najnowsze badania przeprowadzone podczas naszych jesiennych imprez przez kadrę z Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie wykazały, że jedynie dla 10 procent wystawców koszt wynajmu powierzchni jest decydujący.

Nie znając cen dla wystawców w 2015 r., podajemy ceny, które będą obowiązywać w 2014 r. ale... gości.

 

Ceny biletów na Krakdent 2014:

1-dniowy: 25 zł

3-dniowy: 75 zł

Studencki 1-dniowy: 15 zł

Grupowy dla szkół: 10 zł/osoba (warunkiem jest pozostawienie w kasie listy imiennej uczniów wchodzących na targi)

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
targi stomatologiczne   KRAKDENT   Grażyna Grabowska  

POLECAMY W SERWISACH