PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

KRAKDENT®: rekordy, rekordy, rekordy

ms
16-03-2018, 09:57
KRAKDENT®: rekordy, rekordy, rekordy Krakdent 2018
Tegoroczna edycja Międzynarodowych Targów Stomatologicznych w Krakowie KRAKDENT® pod kilkoma względami była rekordowa. Organizatorzy mają na to dowody.

Rekordowa liczba gości:
ponad 15 tys. przedstawicieli branży stomatologicznej, w tym z tak odległych krajów jak Gwatemala, Bangladesz czy Kuwejt (15554 gości w 2017 r., 15 tys. w 2016 r., 14 tys. w 2015 r. i 12 tys. w 2014 r.).

Rekordowa liczba zaprezentowanych nowości.
Rekordowa liczba wystawców: 447 firm z całego świata (410 wystawców w 2017 r., 402 w 2016 r.,  336 w 2015 r., 263 w 2014).

Rekordowy naukowy program
W ramach Kongresu Dental Spaghetii z prelekcjami wystąpili jedni z najlepszych dentystów na świecie, twórcy wielu stomatologicznych patentów, m.in. prof. Louis Hardan, dr Roberto Carlo Spreafico, dr Florin Lazarescu czy techn. dent. Dominique Vinci.

Dużym zainteresowaniem zwiedzających cieszyły się też warsztaty i prezentacje, organizowane w ramach KRAKDENT-edu. Kilkadziesiąt godzin z najlepszymi ekspertami w branży w roli prelegentów, kilkaset praktycznych porad i niezliczona ilość wzajemnych inspiracji.

- Targi KRAKDENT® są bardzo ważnym wydarzeniem na mapie naszej firmy. Przyjeżdżamy tu regularnie i jesteśmy zadowoleni. Mamy okazję spotkać się z naszymi klientami oraz zaprezentować nasze nowości. Również tegoroczną edycję oceniamy na plus. Dopisała frekwencja, a zwiedzający chętnie odwiedzali nasze stoisko. W przyszłym roku również marka Blanx zawita do Krakowa na Targi KRAKDENT® – mówi Anna Kuźnicka.

W superlatywach wystawę oceniali też przedstawiciele firm debiutujących na KRAKDENCIE®.

- To nasze pierwsze targi KRAKDENT® i muszę przyznać, że jesteśmy pod wrażeniem. Pozyskaliśmy wiele kontaktów w różnych dziedzinach stomatologii, pokazaliśmy potencjalnym klientom naszą ofertę i mamy nadzieję, że targi pozytywnie wpłyną na sprzedaż naszych produktów – mówi Wiktoria Szymańska z firmy ImplantSwiss.

 - Czy warto było przyjechać na Targi KRAKDENT®? Oczywiście! Co roku panuje tu znakomita atmosfera, jest wielu wystawców i wiele technologicznych nowości, które powinniśmy znać. Ponadto targi dają możliwość profesjonalnego zapoznania się ze sprzętem, na którym pracujemy i porównania ofert różnych firm. W tym roku udało mi się zyskać wiele nowych kontaktów i zrobić dobre zakupy z czego jestem bardzo zadowolona i z pewnością tu wrócę za rok – dzieliła się swoimi wrażeniami lek. stomatolog Bernadeta Piotrkowska.  

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
KRAKDENT  

POLECAMY W SERWISACH