PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Krakdent 2016: się dzieje

ms
11-03-2016, 07:32
Krakdent 2016: się dzieje Krakdent 2016: Gdzie są wszyscy?
Miejsce: Expo Kraków. Dokładne miejsce: kawiarnia. Czas: Krakdent 2016. Dokładny czas: 10.03. godz. 10.00. Startują Targi. Gdzie są wszyscy? Rzeka gości przelewa się halami Wisła, Dunaj i Dunajec. Krakdent 2016 to trzydniowe święto dla wszystkich, którzy coś znaczą w branży stomatologicznej. Tym razem spójrzmy na to wydarzenie z nieco innej perspektywy.

   W kolejce do wejścia na Krakdent tłumów nie ma, a to dzięki dobrej organizacji ruchu przybywających. Jedyna kolejka podczas Targów, to kolejka samochodów po zakończeniu dnia wystawowego (kto był, ten wie). 

   Targi stomatologiczne, czy motoryzacyjne? Zdecydowanie to pierwsze, aczkolwiek są tacy, którzy nie rozstają się ze swoim wehikułem. Zabrali go oczywiście na Krakdent, a dokładnie wjechali na jedno ze stanowisk wystawowych w hali Wisła.

   Piękniejsza strona infoDENT24.pl. Obserwujemy, reagujemy, informujemy, wszak nie każdy odwiedzi Krakdent, chociaż organizatorzy zarzekają się, że rok 2016 bije rekordy popularności i to zarówno po stronie wystawców, jak i gości targowych.

   Poznań w Krakowie? To tylko rekonesans. Kongres FDI dopiero we wrześniu, ale każda okazja do przywitania potencjalnych gości jest dobra, tym bardziej, że Krakdent to rzeczywiście dobra okazja.

   Rozmowy handlowe mają być owocne. Jakie są podczas Krakdent? To tajemnica biznesowa. Sądząc po niektórych fotelach, z całą pewnością mogą być "komfortowe". 

   Nowe otwarcie, a w zasadzie nowe wejście. Targi w Krakowie, chcąc sprostać zapotrzebowaniu na powierzchnię wystawienniczą do Hali Dunaj dostawili halę Dunajec. Perspektywy są, znamy jeszcze kilka rzek płynących w tym rejonie geograficznym.

    Eksterytorialne królestwo Kol-Dental robi wrażenie, jest tutaj wszystko co potrzebuje nowoczesny lekarz dentysta. 

     Planmeca: są miejsca, gdzie można od ręki przeprowadzić kompleksową diagnostykę na najwyższym poziomie. Kolejki "made by NFZ" nie obowiązują.

SŁOWA KLUCZOWE
KRAKDENT   Targi w Krakowie  

POLECAMY W SERWISACH