PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

KRAKDENT® 2016: rekordowa powierzchnia, aby sprostać popytowi wystawców

ms
26-01-2016, 08:10
KRAKDENT® 2016: rekordowa powierzchnia, aby sprostać popytowi wystawców KRAKDENT 2016
Zainteresowanie udziałem w tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Stomatologicznych KRAKDENT® jest tak ogromne, że organizatorzy postanowili powiększyć powierzchnię wystawową do wynajęcia, dostawiając halę Dunajec.

Międzynarodowe Targi Stomatologiczne KRAKDENT® (10 – 12 marca w Krakowie) rosną w siłę, aby sprostać oczekiwaniom wystawców, zwiększają powierzchnię wystawową o 1300 mkw. To zaledwie rok po ogromnym sukcesie, także frekwencyjnym, 23. Międzynarodowych Targów Stomatologicznych KRAKDENT®, które po raz pierwszy odbyły się w nowoczesnym obiekcie – EXPO Kraków.

Wśród 330 wystawców, którzy już potwierdzili udział w tegorocznej imprezie, znajdziemy oferty firm z całego świata m.in. z: Chin, Holandii, Niemiec, Rumunii, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii i Włoch.

Wisła, Dunaj… Dunajec
Hala Dunajec to nowoczesna konstrukcja przenośna, która zostanie wzniesiona przez jednego z liderów tego typu rozwiązań w Polsce. Dzięki takiemu zabiegowi swoje oferty będzie mogło zaprezentować więcej wystawców. Organizatorzy szacują, że łącznie będzie ich ok. 350. 

W nowej przestrzeni zostanie zaaranżowana kawiarnia Dento Cafe. Idealna, aby usiąść, odpocząć, porozmawiać, a być może nawiązać relację biznesową.

Technicy dentystyczni – mile widziani
Wsłuchując się w głosy wystawców organizatorzy KRAKDENTU® przeprowadzili szeroką kampanię promującą Targi wśród techników dentystycznych. I tak w najnowszym magazynie Nowoczesny Technik Dentystyczny znajdzie się bezpłatny bilet wstępu oraz insert z nowościami dla osób wykonujących ten zawód.

KRAKDENT-EDU
20 różnych szkoleń - przygotowanych dla lekarzy dentystów, techników dentystycznych,  higienistek i asystentek stomatologicznych, tak będzie wyglądał w tym roku program naukowy Targów. Jego znakomitym uzupełnieniem są szkolenia i prezentacje firm oraz seminaria i kursy przedkongresowe w ramach Kongresu Dental Spaghetti, który świętuje w tym roku 15-lecie istnienia.

24. edycja KRAKDENTU® potrwa od 10 do 12 marca 2016 r.
Więcej informacji na stronie: www.krakdent.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH