PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

KRAKDENT 2015 w nowej odsłonie

ms
28-01-2015, 10:42
KRAKDENT 2015 w nowej odsłonie Podczas targów KRAKDENT (foto:archiwum)
Tegoroczne Międzynarodowe Targi Stomatologiczne KRAKDENT odbywać się będą po raz pierwszy w nowoczesnym centrum targowo - kongresowym EXPO Kraków. Impreza potrwa od 19 do 21 marca. Portal infoDENT24.pl jest jednym z patronów medialnych wydarzenia.

- Zapraszamy po raz pierwszy wystawców i gości corocznych targów KRAKDENT do jednego z najnowocześniejszych obiektów wystawienniczych w Polsce - mówi Grażyna Grabowska, prezes Targów w Krakowie. Podkreśla ona, że do dyspozycji gości oddane zostaną dwie przestronne, uzbrojone w nowoczesne rozwiązania technologicznie hale wystawiennicze oraz kompleks mniejszych sal seminaryjnych o łącznej powierzchni 13 tys. mkw.

Organizatorzy MTS KRAKDENT zapowiadają uczestnictwo w targach ponad trzystu wystawców z całego świata. Wolnych miejsc wystawienniczych nie ma już od kilku miesięcy.

Targom towarzyszyć będą kursy doskonalące dla: lekarzy, lekarzy dentystów, techników dentystycznych, higienistek i asystentek dentystycznych.

Organizatorzy KRAKDENT zapowiadają, że imprezie wystawienniczej towarzyszyć będzie, cenione na świecie sympozjum „World Clinical Laser Institute Kraków 2015", - co ważne - zorganizowane po raz pierwszy w Polsce.
Zaplanowano także sesję chirurgiczną „Praktyczne aspekty chirurgii stomatologicznej dla lekarzy ogólnie praktykujących".
Uczestnicy KRAKDENT będą mogli również wziąć udział w sesji periodontologicznej oraz w IV Ogólnopolskiej Sesji Stomatologicznej „Okluzja. Teoria i praktyka. Dlaczego warto się uśmiechać?" organizowanej w ramach I Akademii Okluzji.

Techników, higienistki i asystentki stomatologiczne powinny zainteresować m.in. warsztaty dotyczące:
- Odbudowy siekacza w oparciu o bloczek VITA Suprinity (szkło litowe wzmocnione cyrkonem) charakteryzowany ceramiką VITA VM11;
Biofunkcjonalnego wykonywania protez ruchomych przy bezzębiu całkowitym;
Lutowania metalowych elementów w zastosowaniach ortodontycznych na przykładzie płytki Hawleya.

Dla higienistek i asysty technologicznej przygotowano praktyczno - teoretyczny kurs medyczny: Rozwijamy nowoczesne techniki pracy; Kierunki specjalizacji w wykonywaniu zawodu, a także warsztaty:
- zastosowanie lasera do zabiegów wybielania i znoszenia nadwrażliwości pozabiegowej (wraz z demonstracją zabiegu);
- przygotowanie gabinetu do procedur higienicznych;
- aktualne zagrożenie skażeniem;
- demonstracja procedur szybkiego reagowania.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
KRAKDENT   wystawy   Grażyna Grabowska   Targi w Krakowie  

POLECAMY W SERWISACH