PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Krakdent 2015 na terenie EXPO Kraków. Otwarcie z klasą

ms
16-05-2014, 09:58
Krakdent 2015 na terenie EXPO Kraków. Otwarcie z klasą Inauguracja EXPO Kraków (foto: infoDENT25.pl)
Firmy uczestniczące w Krakdent 2015 znajdą się w innym świecie niż ten, do którego przywykły od lat. Stanie się tak za sprawą nowego centrum wystawienniczo - kongresowego EXPO Kraków. Kompleks, oficjalnie uruchomiony 14 maja 2014 r., będzie gościł oczywiście także uczestników targów z branży stomatologicznej. Ci przekonają się, że spółka Targi w Krakowie wybudowała obiekt perfekcyjny.

Kradent 2015. Co się zmieni? 

Zacznijmy jednak od spraw organizacyjnych, mogących zainteresować przede wszystkim firmy, które będą brały udział w targach branży stomatologicznej Krakdent 2015. W rozmowie z infoDENT24.pl Beata Simon, komisarz targów Kradent wyjaśniła, że przydział powierzchni (zgodnie z zapotrzebowaniem) oraz dokładne cenniki, związane z uczestnictwem w imprezie, powinny zostać przesłane zainteresowanym najpóźniej w połowie roku. Zakładana regulacja cen wynikać będzie wyłącznie z poziomu inflacji i korekt tych pozycji, które nie drożały przez ostatnie lata. Tak więc obawy o to, że wraz z nową jakością wyraźnie zmieni się także cena usług, są bezzasadne.

W opinii Beaty Simon, zdecydowanie zwiększa się zainteresowanie uczestnictwem w targach branży stomatologicznej. Pierwotne założenia, żeby odwiedzający goście mieli wyraźnie więcej przestrzeni dla siebie, na przykład na nieformalne spotkania, mogę sie nie urzeczywistnić.

- Oczywiście, że będzie wygodniej, bardziej komfortowo, nowocześniej. EXPO Kraków reprezentuje standardy światowego formatu. Stworzymy warunki i klimat, które zadowolą najbardziej wymagających klientów - zapewnia Beata Simon.

- Ważne, że wszystkie imprezy towarzyszące targom m.in. szkolenia, kursy, seminaria zostaną zlokalizowane w obiekcie EXPO Kraków. No prawie wszystkie, gdyż szkolenia techników dentystycznych oraz Dental Spaghetti będą miały odrębne lokalizacje, ale to zamierzone plany, a nie decyzje wymuszone ograniczeniami kompleksu przy ulicy Granicznej 9 - wyjaśnia Beata Simon.

Inauguracja z klasą 

O światowym poziomie EXPO Kraków świadczy najlepiej uroczystość inauguracji działalności obiektów kongresowo targowych. Przebieg wydarzeń był w najdrobniejszych szczegółach wyreżyserowany. Obecni podczas wieczorowej gali mieli wrażenie, że uczestniczą w wydarzeniu ważnym nie tylko dla Krakowa, ale i tej części Europy. Gospodarze imprezy zadbali o najdrobniejszy szczegół, po to także, aby każdy mógł czuć się, że jest ważnym i mile oczekiwanym gościem.

 

Całość pozytywnego wrażenia zbudowały m.in. występy artystyczne zespołu Art Collor Ballet. Światło, dźwięk i ruch stworzyły atmosferę, świadczącą o tym, że Kraków bliski jest wartościowym dokonaniom artystycznym, powstającym w światowych metropoliach określających współczesne kanony sztuki.

 

 

SŁOWA KLUCZOWE
KRAKDENT   Targi w Krakowie   Beata Simon  

POLECAMY W SERWISACH