PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Komu gabinet dentystyczny w szkole?

jsz
08-05-2014, 13:55
Komu gabinet dentystyczny w szkole? Komu gabinet dentystyczny w szkole? (Trzebnica, ul. Konopnickiej 14 - adres gabinetu - źródło Google Maps)
Gabinetów dentystycznych w szkołach nie ma od dawna. Wyjątki potwierdzają regułę. Kto zdecyduje się na ulokowanie praktyki dentystycznej w budynku szkolnym? Ci, którzy taką opcję rozważają, powinni się zapoznać z jedną z nielicznych ofert wynajmu gabinetu dentystycznego. Podane są ceny, warunki i zasady użytkowania takiego gabinetu. Każdy zapewne ma własny osąd czy warto.

Jest do objęcia gabinet dentystyczny w budynku Szkoły Podstawowej nr 3 w Trzebnicy. Przetarg odbędzie się 6 czerwca 2014 r. o godz. 9.00, w siedzibie placówki szkolnej przy ul. Marii Konopnickiej 14.

Oferta obejmuje lokal o pow. 15,7 mkw. Cena wywoławcza miesięcznego najmu wynosi 1 tys. zł.

W lokalu znajduje się:
UNIT stomatologiczny OMS UNIT LINE ESSE,
NSK szybkozłączka do turbiny,
NSK turbina ze światłem S - MAX M 600 L,
NSK Kątnica M 25 L 1:1 ze światłem.
Wynajmowany lokal wolny jest od długów, ciężarów i roszczeń na rzecz osób trzecich.
Zakłada się, że w przypadku ewentualnych kolizji projektowych, wynikających z adaptacji lokalu, najemca przeniesie stosowne media na własny koszt, po dokonaniu uzgodnień i uzyskaniu pozwoleń.

Budynek szkolny nie jest usytuowany w bezpośrednim sąsiedztwie ulicy, gdyż otocza go dość duży kompleks zieleni. Dostęp do gabinetu nie jest więc najłatwiejszy. Należy zwrócić uwagę, że w 13 tysięcznym mieście jest aż kilkanaście gabinetów dentystycznych. Placówka najbliżej ulokowana szkoły podstawowej nr 3 (ul. Marii Konopnickiej 14) to praktyka przy tej samej ulicy pod numerem 9.

A co z potencjalnymi pacjentami? Pamiętać należy, że Trzebnica zlokalizowana jest 30 km od Wrocławia. Wielu aktywnych zawodowo mieszkańców jeździ do pracy do miasta wojewódzkiego, tam także umawiają leczenie stomatologiczne. Na miejscu leczy się niewiele osób.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
dentysta w szkole   gabinet stomatologiczny   szkoła  

POLECAMY W SERWISACH