PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Klinika stomatologiczna zatrudnia profesjonalną agencję marketingową

smn
09-11-2017, 09:17
Klinika stomatologiczna zatrudnia profesjonalną agencję marketingową Rynek stomatologiczny wymusza profesjonalny marketing usług (fot. pixabay)
Agencja Face It! zajmie się promocją warszawskiej kliniki dentystycznej Varsovia Dental.


Rynek usług stomatologicznych staje się coraz trudniejszy, konkurencji nie brakuje, więc by mieć mocną pozycję nie wystarczy już tylko świadczyć usługi na najwyższym poziomie. W Stanach Zjednoczonych dentysta może korzystać z pomocy wyspecjalizowanych w konsultingu stomatologicznym firm. W Polsce, ten kto nie chce robić marketingu metodą "zrób to sam" ma do dyspozycji agencje o doświadczeniach w różnych sektorach.

Renomowana warszawska klinka Varsovia Dental nawiązała współpracę z agencją marketingową Face It! To pierwsza stomatologiczna placówka wśród klientów tej agencji, do tej pory obsługiwała ona kanały telewizyjne, kliniki medycyny estetycznej i salony kosmetyczne, firmy doradztwa w sektorze nieruchomości czy integratora usług finansowych.

Promocja placówki stomatologicznej staje się wspólnym zadaniem pracujących na potrzeby agencji ekspertów w zakresie komunikacji i strategii marketingowej, projektantów stron internetowych, specjalistów SEO i  grafików.

Agencja chwali się, że chętnie sięga po niestandardowe rozwiązania (ale optymalne dla branży, profilu i grupy docelowej klienta), które dają lepsze efekty pracy i wymierny sukces. Wykorzystuje bezpłatne narzędzia PR-owe i różnorodne formy współpracy z mediami, blogerami i vlogerami.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
marketing stomatologiczny  

POLECAMY W SERWISACH