PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Katarzyna Toczko (Olident): stawiamy na eksport

Katarzyna Toczko/ŁS
18-12-2013, 12:45
Katarzyna Toczko (Olident): stawiamy na eksport Katarzyna Toczko (Olident): stawiamy na eksport (Fot. archiwum prywatne)
Rok 2013 był okresem intensywnej pracy nad zorganizowaniem oferty eksportowej. Dziś z pełną satysfakcją możemy powiedzieć, że staliśmy się firmą międzynarodową. Serce firmy znajduje się w Krakowie, jednak nasz zasięg obejmuje nie tylko całą Polskę, ale także kraje sąsiadujące. Mamy już swoich dystrybutorów w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Rosji, a szczególnie intensywna współpraca łączy nas aktualnie z partnerem na Ukrainie – mówi infoDENT24.pl Katarzyna Toczko, Marketing&Product Manager w firmie Olident.
Każdy kolejny rok firmy Olident to spełnianie wizji jej założyciela - dr Raimunda Kuspiela. Kilkanaście lat wcześniej podjął ryzyko i trud stworzenia czegoś wyjątkowego - rodzinnej firmy stomatologicznej. Najwyższej jakości produkty niemieckie w rozsądnej cenie zdobyły sobie wielu zwolenników - nie tylko w polskich gabinetach.

Kolejnym powodem do dumy jest zdecydowanie realizacja 6. Sympozjum SIŁA DIALOGU, w której udział wzięło ponad 180 lekarzy, menedżerów, asystentek, higienistek i partnerów biznesowych. To największe wydarzenie w naszej branży poświęcone tematyce zarządzania, marketingu i psychologii biznesu. Dwudniowe spotkanie odbyło się ponownie w hotelu Park Inn, w samym centrum Krakowa. W tegorocznej edycji wiedzą, doświadczeniem i pasją podzieliło się ośmiu prelegentów. Obok rozbudowanych sesji wykładowych nowością były warsztaty tematyczne w małych grupach. Uczestnicy kolejny już raz przekonali się, że SIŁA DIALOGU to wiedza i praktyka, ale także inspiracja do poszukiwania niebanalnych rozwiązań w codziennej pracy.

Oferta - powrót do korzeni

Nowości w ofercie na 2013 r. to w pewnym sensie powrót do korzeni. Szczególnie intensywnie rozbudowaliśmy ją w zakresie:
- narzędzi obrotowych (różyczki, przecinaki, finiry, narzędzia polerskie)
- instrumentów Kohler (unikalne sety do periodontologicznych zabiegów, w tym metoda tunelową ,współtworzona z dr n. med. Witoldem Jurczyńskim)
- instrumentów linii Olident, które są doskonałą alternatywą dla popularnych instrumentów codziennego użytku

Ponadto rozpoczęliśmy współpracę z brytyjskim producentem produktów dezynfekcyjnych. Pierwszym produktem, który zaprezentowaliśmy podczas targów CEDE był Virofex. To nowoczesny preparat do szybkiej dezynfekcji w absolutnie unikalnej formie dozowania.

Co w 2014 roku?

To będzie rok eksportu. Wielojęzyczne instrukcje, ulotki czy strona internetowa to tylko krople w morzu naszych planów. Część z nich jest już w trakcie realizacji i lada dzień ujrzy je świat. Olident, jako firma z dużymi ambicjami, planuje oczywiście na kilka lat do przodu. W roku 2015 będziemy już nie tylko zwiedzającymi największe europejskie targi w Kolonii, sami będziemy gościć międzynarodowych kontrahentów.

Nowe produkty, które zaoferujemy zarówno w kraju, jak i za granicą poszerzą naszą indywidualną linię „Oli". Materiały z tym brandem to połączenie niezmiennej jakości z niewygórowaną ceną. Dołączą do nich:
- OliCem SE - doskonały cement samowytrawiający do uniwersalnego zastosowania (korony, mosty, wkłady k-k) i wysokiej sile wiązania m.in. do zębiny, szkliwa, metalu, ceramiki i cyrkonu
- OliZircore NANO - płynny flow po znacznym liftingu do odbudowy k-k (zawiera nano-cząsteczki tlenku cyrkonu dla znacznie lepszych właściwości mechanicznych)
- rodzina a-silikonowych mas wyciskowych OliSil zyska również nowego członka w postaci OliSil SUHY (absolutny lider na niemieckim rynku) oraz OliSil Putty (masa do urządzeń mieszających o prawdziwej konsystencji putty wzbogacona technologią Snap-Set)

SŁOWA KLUCZOWE
Siła Dialogu   Katarzyna Toczko   Olident  

POLECAMY W SERWISACH