PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Już wkrótce rusza kampania Warto Kartą

artykuł promocyjny
19-02-2015, 11:50
Już wkrótce rusza kampania Warto Kartą   Rusza kampania Warto Kartą (fot. sxc.hu)
Już 26 lutego rusza kampania Warto Kartą, której organizatorem jest firma Polskie ePłatności. Stomatolodzy przyjmujący pacjentów w ramach prywatnej praktyki będą mogli przez 3 miesiące całkowicie bezpłatnie testować rozwiązanie mPOS.

Już 26 lutego rusza kampania Warto Kartą - akcja mająca na celu przekonanie właścicieli małych, prywatnych gabinetów stomatologicznych do akceptowania płatności bezgotówkowych. Organizatorem przedsięwzięcia jest firma Polskie ePłatności, która jako pierwsza wprowadziła
do swojej oferty mPOS z opcją płatności zbliżeniowych. mPOS to kieszonkowych rozmiarów urządzenie umożliwiające przekształcenie smartfona lub tabletu w terminal płatniczy.

Czytaj także:

Terminal płatniczy u dentysty. Czy być powinien? 

W ofercie Polskich ePłatności mPOS nosi nazwę: mPeP - Mobilny Terminal Płatniczy. W ramach Warto Kartą stomatolodzy będą mogli przez 3 miesiące całkowicie bezpłatnie testować nowe rozwiązanie. Po zakończeniu okresu próbnego, gabinety zainteresowane dalszym korzystaniem
z urządzeń, otrzymają specjalną, promocyjną ofertę ich zakupu. Aby wziąć udział w kampanii wystarczy zarejestrować swoją firmę na stronie wartokarta.pl.

- Jako jeden z najbardziej innowacyjnych graczy w krajowej branży rozliczeniowej, postanowiliśmy pokazać stomatologom prowadzącym prywatną praktykę, jak łatwe, szybkie i tanie może być akceptowanie płatności kartowych. Rozwiązanie typu mPOS pojawiło się w naszej ofercie pod koniec ubiegłego roku, jednak mamy świadomość, że każdy biznes potrzebuje czasu, aby przyzwyczaić się do tak innowacyjnych technologii. W związku z tym, zdecydowaliśmy się stworzyć program, dzięki któremu prywatni właściciele gabinetów dentystycznych, bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów, osobiście, będą mogli sprawdzić, jak działa proponowany przez nas produkt - wyjaśnia Janusz Bober, Prezes Zarządu, Polskie ePłatności. 

Nie tylko dla biznesu

Program Warto Kartą to znacznie więcej niż szansa bezpłatnego przetestowania innowacyjnego rozwiązania płatniczego przez gabinety stomatologiczne. Skorzystają na nim również pacjenci.

W ramach akcji powstanie internetowa baza drobnych przedsiębiorców, którzy akceptują karty płatnicze. Każdy, kto chce regulować należności za pomocą plastikowego pieniądza, będzie mógł w niej sprawdzić, którzy lekarze i dentyści w jego okolicy realizują tę formę płatności za pomocą mPOSa. Dla wielu pacjentów baza będzie pełniła funkcję podręcznego przewodnika po lokalnych rynkach usług medycznych. Internetowa baza akceptantów będzie na bieżąco synchronizowana z katalogiem uczestników akcji Warto Kartą.

- Dla rozwoju sieci akceptacji płatności bezgotówkowych w branży medycznej kluczowe znaczenie mają oczekiwania pacjentów. Polacy coraz chętniej płacą za pomocą kart, w szczególności zbliżeniowo. Dzięki Warto Kartą pacjenci będą mogli łatwo trafić do specjalistów oferujących preferowaną przez nich formę płatności. Chcemy, by nasz program niósł wymierne korzyści obydwu stronom transakcji - dodaje Janusz Bober.

Szczegółowe informacje na temat warunków uczestnictwa w programie Warto Kartą będą dostępne wkrótce na stronie www.wartokarta.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
płatności_w_gabinecie  

POLECAMY W SERWISACH