PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Jeśli czekasz na pacjenta ze Skandynawii, to..

ms
16-08-2016, 11:17
Jeśli czekasz na pacjenta ze Skandynawii, to.. Zagraniczni pacjenci w polskich gabinetach dentystycznych (foto: pixabay)
W krajach skandynawskich panuje moda na wyjazdy do Polski, do dentysty – przekonują przedstawiciele firmy Nakatomi, specjalizującej się w kampaniach reklamowych m.in. w branży stomatologicznej.

Firma wie co mówi, bo promuje na całym terenie Skandynawii ponad 40 gabinetów dentystycznych działających w Polsce.

Dlaczego Nakatomi udaję się docierać do potencjalnych klientów?

Po pierwsze, usługi polskich gabinetów, są kilkukrotnie tańsze niż gabinetów w Norwegii, czy Skandynawii.

Po drugie, osobom przyjeżdżających do Trójmiasta, Warszawy, Krakowa, czy Wrocławia, zapewniane są - oczywiście oprócz wizyty w gabinecie -  zwiedzanie miasta, możliwość wypożyczenia samochodu oraz bogatą ofertę kulturalną (zwiedzanie zabytków, regionalne jedzenie, a nawet nocne atrakcje w klubach nocnych).

Skandynawowie, którzy przyjeżdżają do dentysty, są w stu procentach obsługiwani przez Nakatomi, począwszy od odbioru z lotniska. Oczywiście komunikacja odbywa się w języku: norweskim, szwedzkim, czy duńskim.

Nakatomi twierdzi, że potrafi zapewnić każdemu gabinetowi dentystycznemu, określoną, gwarantowaną liczbę pacjentów, zarówno chętnych na zabiegi zwykłe, jak i te bardziej skomplikowane (protezy, implanty).

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH