• jobDent jobDENT
  giełda pracy

  najnowsze oferty pracy

  Szukam pracy

 • kursDent kursDENT
  szukaj szkoleń

  najnowsze oferty szkoleń

PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Jak dentysta Konstanty Sławecki stał się bohaterem Wrocławia

ws
02-03-2016, 11:38
Jak dentysta Konstanty Sławecki stał się bohaterem Wrocławia Konstanty Sławecki namawia do rozliczania PIT we Wrocławiu
Jest prosta przyczyna, dla której Konstanty Sławecki, dentysta z Wrocławia został jednym z siedmiu bohaterów uhonorowanych przez portal wroclaw.pl. tytułem bohatera Wrocławia – tą przyczyną jest PIT.

Pochodzi z Kazachstanu, ale czuje się wrocławianinem. Przyjechał tu na studia i został na stałe. Pasjonat szybkiej jazdy na motocyklu oraz podróży, kiedyś samotnych, dziś rodzinnych. Jest uwielbiany przez pacjentów stomatolog – to laurka wystawiona dentyście Konstantemu Sławeckiemu przez portal wroclaw.pl.

Dzięki jego nazwisku i sześciu podobnym jemu aktywnym zawodowo osobom - władze Wrocławia próbują przekonać podatników, aby ci rozliczali PIT w  tym mieście.

Co wiemy o dentyście Konstantym Sławeckim, który sugestywnie przekonuje pracujących w stolicy Dolnego Śląska do płacenie podatków w tym miejscu?

Ukończył studia stomatologiczne na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu, dziś jest aktywnym pracownikiem w Katedrze Chirurgii Stomatologicznej na swojej uczelni. Pracuje w Eksperckim Centrum Stomatologicznym Expert Dental.

Prywatnie interesuje się muzyką, gotowaniem, lubi dalekie podróże, aktywny wypoczynek, pasjonat sztuk walki, jazdy na motocyklu i rowerze.

Przygodę ze stomatologią rozpoczął w 1995 r. jako słuchacz Policealnego Studium Medycznego w specjalności technik dentystyczny. Tam poznał: istotę topografii, kształtu i koloru zębów, zasady harmonii twarzy, specyfikę materiałów nie tylko stomatologicznych.  W 2003 r., pracując w zawodzie technika, ukończył studia stomatologiczne na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Od 2004 r. jest pracownikiem w Katedrze Chirurgii Stomatologicznej. Prowadzi badania naukowe dotyczące implantów zębowych. Od kilku lat zajmuje się implantologią. Stosuje nowoczesne metody diagnostyczne. Przeprowadza skomplikowane zabiegi związane z regeneracją kości.

Konstanty Sławecki, bohater Wrocławia, to: - autor wielu publikacji w czasopismach naukowych oraz w podręcznikach; - wykładowca na kursach specjalizacyjnych dla lekarzy; - organizator międzynarodowych konferencji naukowych, sympozjów, posiedzeń towarzystw naukowych; - członek Zarządu Dolnośląskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.

Więcej: expertdental.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
PIT   podatki dentysty   kontrola skarbowa u dentysty  

POLECAMY W SERWISACH