PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

IV edycja TOP DESIGN Gabinety Stomatologiczne na łamach „Gali”

Guarana/ŁS
14-02-2014, 07:55
IV edycja TOP DESIGN Gabinety Stomatologiczne na łamach „Gali” IV edycja TOP DESIGN Gabinety Stomatologiczne na łamach „Gali”. Na zdjęciu wnętrze Duda Clinic - laureata III edycji (Fot. TDGS)
Dwutygodnik „Gala” będzie głównym partnerem medialnym IV edycji plebiscytu TOP DESIGN Gabinety Stomatologiczne, który od ponad 3 lat organizuje firma Dental Depot Wasio i Biomet3i. – Dzięki "Gali" plebiscyt zyska bardziej lifestylowy wymiar, trafiając tym samym do grona kilku milionów czytelników magazynu – mówi Małgorzata Wasio -Malinka, dyrektor marketingu Dental Depot Wasio.

Dzięki współpracy z „Galą" 12 nominowanych klinik stomatologicznych będzie miało w tym roku okazję zaprezentować swoje wnętrza, usługi i lekarzy na łamach jednego z najpoczytniejszych dwutygodników lifestylowych w Polsce.

Obecnie, trwa przyjmowanie zgłoszeń gabinetów do udziału w plebiscycie. Organizatorzy kuszą ich właścicieli m.in. możliwością prezentacji gabinetu wśród ponad 2 milionowej grupy czytelników „Gali" i innych serwisów patronackich.

- Biorąc udział w plebiscycie TOP DESIGN Gabinety Stomatologiczne jesteś nie tylko nominowany do nagrody, ale otrzymujesz wsparcie marketingowe? O gabinetach biorących udział w projekcie informują media - zarówno media partnerskie, jak i media lokalne, z Twojego miasta, zwiększa się także Twoja widoczność w Internecie - pojawiają się artykuły, łatwiej Cię wyszukać w sieci. Dostajesz także narzędzie, które możesz wykorzystać we własnych działaniach marketingowych - zachęcają organizatorzy.

Kuszą także zmianą formuły. Tegoroczna edycja odbywa się nie tylko pod nowym hasłem - „Innowacja i technologia".

- W IV edycji chcemy pokazać nie tylko piękne wnętrza klinik, ale także jakość leczenia w polskich gabinetach, przedstawić sylwetki lekarzy, opowiedzieć o usługach, z których słyną dane gabinety. Ta nowa, udoskonalona konwencja, mającego już swoją markę plebiscytu, pozwoli na pokazanie polskiej stomatologii w nowym, zaskakującym świetle - przekonuje Wasio-Malinka.

Konkurs TOP DESIGN Gabinety Stomatologiczne na łamach dwutygodnika "Gala" realizowany będzie w 12 wydaniach - raz w miesiącu będzie prezentowany jeden z nominowanych gabinetów. Na placówki będzie można oddawać głosy SMS, a także poprzez specjalną aplikację konkursową na Facebook'u.

Całości projektu będzie towarzyszyć kampania reklamowa z wykorzystaniem dwutygodnika "Gala" oraz miesięczników "Claudia" i "Glamour". Konkurs będzie miał także autopromocję w serwisach internetowych m.in. na Gala.pl, National_Geographic.pl, Stylio.pl, Focus.pl i Glamour.pl.

W IV edycji zostaną przyznane aż 3 nagrody - Nagroda Jury, Nagroda Publiczności oraz Nagroda specjalna - „Innowacja i technologia".
***
Plebiscyt TOP DESIGN Gabinety Stomatologiczne realizowany jest od 2010 roku. Do tej pory udział w nim wzięło aż 35 gabinetów z całej Polski. Dotychczasowym partnerem projektu był magazyn Dobre Wnętrze i portal Urzadzamy.pl. Wśród gabinetów -laureatów z lat ubiegłych są: Unident Union Dental SPA z Wrocławia, ELEKTORALNA z Warszawy, Dentim Clinic z Katowic i Duda Clinic z Katowic.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH