PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Internetowy marketing dźwignią sukcesu

kan
16-05-2017, 08:57
Internetowy marketing dźwignią sukcesu Promocja przez media społecznościowe to działanie skuteczne (fot. pixabay)
Marketing przez internet to świetne narzędzie, które może zwiększyć popularność kliniki. Najwyraźniej wiedzą o tym w lublińskim Luxmedzie.

Niezależnie jak dobrze prosperuje praktyka dentystyczna, której reputacja oparta jest przede wszystkim na jakości realizowanych usług, bez wsparcia mediów społecznościowych będzie miała coraz więcej trudności z utrzymywaniem pozycji na rynku. Tak twierdzą specjaliści od maretingu stomatologicznego, o czym informowaliśmy w tekście: Pięć powodów, dla których warto stawiać na: Facebooka, Twittera, G+...

I najwyraźniej ta wiedza nie jest obca zarządzającym Luxmedem w Lublinie, ponieważ zgodnie z zasadami nowoczesnej promocji klinika ta dba o atrakcje dla pacjentów, które ogłasza  na Facebooku.  

Tym razem jest to konkurs pod hasłem "Jak dbasz o higienę jamy ustnej?". Osoby, które chcą wziąć w nim udział mają zrobić tematyczne zdjęcie, nakręcić film lub napisać tekst. Promowane będzie najbardziej ciekawe, kreatywne i zgodne z zasadami higieny podejście do tematu.

Co w zamian? Luxmed funduje trzy aktrakcyjne nagrody.

I miejsce: pakiet - scaling, piaskowanie, lakierowanie + zestaw złożony z pasty do zębów, płynu do płukania jamy ustnej, nici dentystycznej (wartość do 260 zł)
II miejsce: szczoteczka elektryczna, i pasta do zębów (wartość do 200 zł)
III miejsce: zestaw złożony z pasty do zębów, płynu do płukania jamy ustnej i nici dentystycznej (wartość do 50 zł) + gadżet firmowy.

Więcej: e-konkursy.info

Czytaj także: Promocja gabinetu: Social media czy strona internetowa?

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH