PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

II Kongres Wyzwań Zdrowotnych ostatni dzień rejestracji

ms
07-03-2017, 08:06
II Kongres Wyzwań Zdrowotnych ostatni dzień rejestracji II Kongres Wyzwań Zdrowotnych
Kongres Wyzwań Zdrowotnych (Health Challenges Congress – HCC) organizowany przez Grupę PTWP SA, wydawcę m.in. portalu infoDENT24.pl, odbędzie w od 9 do 11 marca 2017 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. To największa wielosektorowa debata o ochronie zdrowia w Europie Środkowo-Wschodniej.

7 marca jest ostatnim dniem rejestracji uczestników II Kongresu Wyzwań Zdrowotnych 

II Kongres Wyzwań Zdrowotnych organizowany będzie pod hasłem „Znacznie więcej niż medycyna“.

Pierwsza edycja Kongresu Wyzwań Zdrowotnych (18-20 lutego 2016 r.) dowiodła, jak bardzo ważna i potrzebna jest szeroka, międzysektorowa dyskusja o zdrowiu.

Kilkadziesiąt sesji, debat i prezentacji
Podczas pierwszych dwóch dni zaplanowano kilkadziesiąt sesji panelowych, debat i prezentacji. Natomiast 11 marca 2017 r. mieszkańcy Górnego Śląska będą mieli okazję do bezpośrednich rozmów z gośćmi Kongresu, wybitnymi lekarzami różnych specjalności, wysłuchania ich wykładów, skorzystania z licznych badań i konsultacji.

Kongres Wyzwań Zdrowotnych przygotowano z myślą o wszystkich środowiskach, których aktywność jest lub powinna przyczyniać się do poprawy stanu zdrowa społeczeństw - nie tylko z medycznego punktu widzenia, ale też w kontekście szeroko rozumianych działań zapobiegawczych, profilaktyki, edukacji, finansowania i organizacji świadczeń zdrowotnych oraz całej gospodarki.

Na obszerny program HCC 2017 składa się pięć ścieżek tematycznych:
Polityka zdrowotna
Finanse i zarządzanie
Terapie
Nowe technologie
Edukacja
Udział w Kongresie 


Udział w II Kongresie Wyzwań Zdrowotnych potwierdzili już m.in.: przedstawiciele Ministerstwa Zdrowia, Narodowego Funduszu Zdrowia, Agencji Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji, Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia, uczelni medycznych, organizacji i samorządów zawodowych działających w ochronie zdrowia, a także liczni konsultanci krajowi w różnych dziedzinach medycyny, prezesi towarzystw naukowych, menedżerowie szpitali i podmiotów współpracujących z sektorem medycznym, eksperci, przedstawiciele organizacji pacjentów. 

Szczegółowa agenda Kongresu
Podczas Kongresu zaplanowano ponad 50 sesji panelowych, debat i prezentacji z udziałem ponad 300 prelegentów. 
Rejestracja na Kongres

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
PTWP  

POLECAMY W SERWISACH