PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

IDS 2017 z polskim akcentem

ms
23-03-2017, 14:04
IDS 2017 z polskim akcentem IDS 2017
17 firm z Polski prezentuje ofertę w ramach International Dental Show (IDS) – największej na świecie wystawy stomatologicznej, która od 37. edycji odbywa się w niemieckiej Kolonii.

IDS w Kolonii, które odbywa się w cyklu dwurocznym, to wydarzenie wręcz kultowe dla branży dentystycznej. Do pawilonów Koelmesse zjeżdżają duzi i mali, przedsiębiorcy z każdego zakątka świata, ci którzy sprzedają dużo oraz ci, którzy dopiero szukają swojego miejsca na biznesowej mapie stomatologii. W Kolonii – jak mówią bywalcy – warto się pojawić, choćby na chwilę.

W tym roku na promocję podczas 37. Edycji IDS zdecydowało się ok. 2300 wystawców z 60 krajów. Organizatorzy oczekują, że wystawę odwiedzi ok. 14 tysięcy osób. Szacunki przewyższają oficjalne liczby figurujące w podsumowaniu edycji z 2015 r. Dwa lata temu podczas IDS – wg organizatorów – swoje produkty zaprezentowało 2199 firm na łącznej powierzchni 157 tys. m.kw.

IDS 2017 w liczbach:
6 – w tylu pawilonach odbywa się wystawa
13 EUR – tyle kosztuje jednodniowa wejściówka na wystawę
264 EUR – tyle muszą zapłacić wystawcy IDS za metr kwadratowy powierzchni,
163 tys. mkw. – łączna powierzchnia wystawiennicza
904 – tyle nowości produktowych ma premierę podczas IDS 2017

Standardem stało się, że na IDS prezentuje się silna reprezentacja rodzimej stomatologii. W tym roku na udział w wystawie zdecydowało się 17 przedsiębiorców z Polski.

– Do Kolonii przyjeżdżamy regularnie. To okazja do obserwacji najnowszych trendów w stomatologii, a także nowości na rynku wystawienniczym. Jak zwykle IDS traktujemy jako okazję do budowania i utrzymywania relacji z wystawcami CEDE, których w Kolonii przecież nie brakuje. W tym roku oprócz wystawy, chcemy promować nasz nowy produkt – Kongres Unii Stomatologii Polskiej, który będzie towarzyszył CEDE 2017. Program naukowy wydarzenia ma charakter międzynarodowy, jesteśmy przekonani, że może zainteresować lekarzy dentystów, techników czy asystentki z całego świata – podkreślają właściciele firmy Exactus.

Polska reprezentacja na IDS 2017
1.    AnGer G&A Manufacturing
2.    CERKAMED Wojciech Pawlowski
3.    Chema-Elektromet Spółdzielnia Pracy
4.    CTL – Centre of Laser Technology – LASERINSTRUMENTS Sp. z o.o.
5.    EXACTUS sp.j.
6.    LASOTRONIX Marcin Pokora
7.    Medal s.c. R. Olszynski, J.Kudas
8.    Medi Koll Sprzet Medyczny R. Sereda, S. Kraiz Sp.j.
9.    Motyl s.c.
10. OLIDENT Sp. z o.o., Sp. k.
11. Pol-Intech Sp. z o.o.
12. Poldent Co. Ltd.
13. Roko s.c.
14. SELIGA MICROSCOPES Sp. zo.o.
15. Shop Dent Wojciech Madej
16. Verdent Ltd.
17. WIEDENT Sp. J.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
IDS   Exactus  

POLECAMY W SERWISACH