PARTNER PORTALU
partner portalu

IDS 2017 z polskim akcentem

ms
23-03-2017, 14:04
IDS 2017 z polskim akcentem IDS 2017
17 firm z Polski prezentuje ofertę w ramach International Dental Show (IDS) – największej na świecie wystawy stomatologicznej, która od 37. edycji odbywa się w niemieckiej Kolonii.

IDS w Kolonii, które odbywa się w cyklu dwurocznym, to wydarzenie wręcz kultowe dla branży dentystycznej. Do pawilonów Koelmesse zjeżdżają duzi i mali, przedsiębiorcy z każdego zakątka świata, ci którzy sprzedają dużo oraz ci, którzy dopiero szukają swojego miejsca na biznesowej mapie stomatologii. W Kolonii – jak mówią bywalcy – warto się pojawić, choćby na chwilę.

W tym roku na promocję podczas 37. Edycji IDS zdecydowało się ok. 2300 wystawców z 60 krajów. Organizatorzy oczekują, że wystawę odwiedzi ok. 14 tysięcy osób. Szacunki przewyższają oficjalne liczby figurujące w podsumowaniu edycji z 2015 r. Dwa lata temu podczas IDS – wg organizatorów – swoje produkty zaprezentowało 2199 firm na łącznej powierzchni 157 tys. m.kw.

IDS 2017 w liczbach:
6 – w tylu pawilonach odbywa się wystawa
13 EUR – tyle kosztuje jednodniowa wejściówka na wystawę
264 EUR – tyle muszą zapłacić wystawcy IDS za metr kwadratowy powierzchni,
163 tys. mkw. – łączna powierzchnia wystawiennicza
904 – tyle nowości produktowych ma premierę podczas IDS 2017

Standardem stało się, że na IDS prezentuje się silna reprezentacja rodzimej stomatologii. W tym roku na udział w wystawie zdecydowało się 17 przedsiębiorców z Polski.

– Do Kolonii przyjeżdżamy regularnie. To okazja do obserwacji najnowszych trendów w stomatologii, a także nowości na rynku wystawienniczym. Jak zwykle IDS traktujemy jako okazję do budowania i utrzymywania relacji z wystawcami CEDE, których w Kolonii przecież nie brakuje. W tym roku oprócz wystawy, chcemy promować nasz nowy produkt – Kongres Unii Stomatologii Polskiej, który będzie towarzyszył CEDE 2017. Program naukowy wydarzenia ma charakter międzynarodowy, jesteśmy przekonani, że może zainteresować lekarzy dentystów, techników czy asystentki z całego świata – podkreślają właściciele firmy Exactus.

Polska reprezentacja na IDS 2017
1.    AnGer G&A Manufacturing
2.    CERKAMED Wojciech Pawlowski
3.    Chema-Elektromet Spółdzielnia Pracy
4.    CTL – Centre of Laser Technology – LASERINSTRUMENTS Sp. z o.o.
5.    EXACTUS sp.j.
6.    LASOTRONIX Marcin Pokora
7.    Medal s.c. R. Olszynski, J.Kudas
8.    Medi Koll Sprzet Medyczny R. Sereda, S. Kraiz Sp.j.
9.    Motyl s.c.
10. OLIDENT Sp. z o.o., Sp. k.
11. Pol-Intech Sp. z o.o.
12. Poldent Co. Ltd.
13. Roko s.c.
14. SELIGA MICROSCOPES Sp. zo.o.
15. Shop Dent Wojciech Madej
16. Verdent Ltd.
17. WIEDENT Sp. J.

SŁOWA KLUCZOWE
Exactus   IDS  

POLECAMY W SERWISACH