• jobDent jobDENT
  giełda pracy

  najnowsze oferty pracy

  Szukam pracy

 • kursDent kursDENT
  szukaj szkoleń

  najnowsze oferty szkoleń

PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Hity KRAKDENT® 2017, gdzie ich szukać

ms
06-03-2017, 08:40
Hity KRAKDENT® 2017, gdzie ich szukać KRAKDENT®
Ponad 400 wystawców z Polski i zagranicy, niemal 15 tys. mkw. powierzchni wystawienniczej, szacowany udział kilkudziesięciu tys. zwiedzających – tak w liczbach prezentuje się najbliższa, jubileuszowa edycja Międzynarodowych Targów Stomatologicznych w Krakowie KRAKDENT®.

Nie tylko suche liczby świadczą o prestiżu jednego z największych w Polsce spotkań branży. Tym, co rokrocznie przyciąga do EXPO Kraków tłumy, jest także prezentacja najnowszych osiągnięć techniki w dziedzinie stomatologii.

Najnowsze trendy w stomatologii
Według przeprowadzonych przez organizatora Targów badań, 60 proc. lekarzy dentystów przyjeżdża na KRAKDENT® głównie po to, aby dokonać zakupów. Wystawa jest prezentacją dużej liczby branżowych nowości oraz nowinek technologicznych i sprzętowych pożądanych przez stomatologów w ich codziennej pracy.

Na Targach zostanie zaprezentowany m.in. szeroki wachlarz urządzeń przeznaczonych do wybielania zębów. Zwiedzający powinni zwrócić baczną uwagę na produkty eksponowane na stoisku marki Beyond, bowiem rok 2017 należy do nowego akceleratora Beyond II. Diodowe światło o dużej efektywności oraz kompaktowe kształty urządzenia zdecydowanie podnoszą komfort użytkowania.

Kolejną atrakcją Targów będzie prezentacja pierwszego na rynku urządzenia z możliwością sterylizacji niskotemperaturowej – generatora ozonu J500.  To znakomite rozwiązanie dla pacjentów wrażliwych na ból, w kilka sekund niszczy wszelkiego rodzaju bakterie, grzyby czy wirusy.

Z kolei na stosiku firmy Marku przedstawiony zostanie Laser Lite Touch™ – najbardziej ergonomiczny, najmniejszy, najbardziej wszechstronny i najbardziej przystępny cenowo laser Er:YAG do tkanek miękkich i twardych z unikalną technologią „laser-in-handpiece”. Dzięki zastosowanej miniaturyzacji cały generator mocy lasera jest wbudowany w aplikator, który swoim kształtem i budową przypomina powszechnie używaną kątnicę. Laser LiteTouch™ zwiększa komfort zarówno lekarza, jak i pacjenta poprzez ograniczenie hałasu i wibracji do minimum, redukcję bólu oraz zmniejszenie zapotrzebowania na znieczulenie.

Podczas tegorocznej edycji wystawy zostanie również zaprezentowana bogata oferta producentów i dystrybutorów szczoteczek do zębów oraz środków do higieny jamy ustnej. Wśród nich znajdą się najlepsze na świecie produkty do czyszczenia trudno dostępnych obszarów jamy ustnej marki Piksters. 

Zwiedzający nie powinni też pominąć stoiska firmy FM Dental, na którym znajdą m.in. antybakteryjną szczoteczką Labrida BioCleanTM – nowatorskie narzędzie do higienizacji odsłoniętych powierzchni implantów w jamie ustnej oraz efektywnego leczenia periimplantitis.

Technika dla technika
Technicy dentystyczni w codziennej pracy cenią komfort i precyzję. Oferta Targów KRAKDENT® powinna spełnić ich oczekiwania. Do poprawienia efektywności pracy z pewnością przyczynią się przyłbice stomatologiczne ClearVizor. Cechuje je m.in. wysoka odporność na zarysowania czy parowanie oraz niska waga (zaledwie 7,5 g). 

SŁOWA KLUCZOWE
KRAKDENT  

POLECAMY W SERWISACH