• jobDent jobDENT
    giełda pracy

    najnowsze oferty pracy

    Szukam pracy

  • kursDent kursDENT
    szukaj szkoleń
PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Gliwice: gabinet stomatologiczny w budowie

smn
06-05-2018, 15:21
Gliwice: gabinet stomatologiczny w budowie Nowa przychodnia w Gliwicach przyjmie pacjentów dopiero wiosną 2019 r. (fot. pixabay)
Budowa przychodni na Osiedlu Obrońców Pokoju w Gliwicach przeciąga się i najprawdopodobniej nie powstanie przed końcem wakacji.


Nowa przychodnia dla pacjentów z osiedla Obrońców Pokoju i Żernik powstaje  między ulicami Paderewskiego a Strzelniczą. Będzie to parterowy nowoczesny pawilon o powierzchni 400 mkw. Obiekt, dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, pomieści 13 gabinetów, w tym także gabinet stomatologiczny. 
Budynek w stanie surowym miał być gotowy pod koniec czerwca, niestety nastąpiło opóźnienie związane ze znalezieniem wykonawcy, ponieważ żadna z firm nie była zainteresowana ceną 1,3 mln zł. Oczekiwały co najmniej 200 tys. zł więcej.

W końcu prezydent miasta zdecydował o zwiększeniu budżetu inwestycji do 1,5 mln zł, co odpowiada tańszej z ofert. Wszystko wskazuje, że uda się wreszcie sfinalizować umowę, a inwestycję wykona  firma Energo-Bud z Gliwic. 

Urzędnicy oceniają, że budynek przychodni stanie do końca 2018 r. Otwarcie lecznicy to jeszcze dalsza perspektywa. Obiekt w stanie surowym wymagać będzie kolejnych prac oraz wyposażania, na które potrzeba następnych miesięcy. Tak więc, ośrodek zdrowia przyjmie pacjentów w nowy miejscu najprawdopodobniej na wiosnę 2019 r. 

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
gabinety stomatologiczne  

POLECAMY W SERWISACH