PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Galeria Uśmiechu współpracuje z delikatesami Alma

szaft
10-09-2014, 07:53
Galeria Uśmiechu współpracuje z delikatesami Alma Z zakupów do dentysty - pacjentom to się może opłacać (fot. Fotolia/PTWP)
Galeria Uśmiechu - Centrum Stomatologii Estetycznej w Krakowie rozpoczęło współpracę z siecią delikatesów Alma. Na rabaty na wybrane usługi stomatologiczne mogą liczyć posiadacze Kart Klubu Konesera.

Klub Konesera to elitarny program przygotowany przez delikatesy Alma. Jak informują przedstawiciele firmy, KK został stworzony dla osób, które cenią sobie dobry smak, chcą odkrywać nowe doznania i czerpać radość z udanych zakupów. Wśród partnerów akcji są: biura podróży, hotele, restauracje. Teraz do programu dołączyła Galeria Uśmiechu.

- W ramach programu „Klub Konesera" przygotowaliśmy rabaty na wybrane usługi stomatologiczne dla posiadaczy Kart Klubu Konesera: 15 proc. na konsultacje stomatologiczne (ogólne i specjalistyczne), 15 proc. na stomatologię zachowawczą (wypełnienia, licówki kompozytowe, odbudowa zęba), 15 proc. na stomatologię dziecięcą (wizyty adaptacyjne, wypełnienie, usuwanie zęba) oraz 15 proc. na zabieg higienizacji - informują przedstawiciele Centrum.

Warto wspomnieć, że Galeria Uśmiechu oferuje swoim pacjentom własną kartę klubową (Karta Klubu Galerii Uśmiechu). Klienci placówki mogą liczyć na zniżki u partnerów z różnych branż. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH