PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Gabinet nieczynny z powodu szkolenia

kan
03-04-2018, 12:33
Gabinet nieczynny z powodu szkolenia ABC zespołowego sukcesu w stomatologii są szkolenia (fot. pixabay)
Przeznaczenie czasu na przeszkolenie zespołu to kluczowy składnik sukcesu praktyki. W ten sposób można zwiększyć wydajność pracy, zmniejszyć stres i zbudować poczucie więzi.  Warto więc zamknąć gabinet na jeden dzień, by wszyscy mieli właściwe warunki do odbycia szkolenia.

Czego każdy prowadzący praktykę stomatologiczną powinien unikać?
Krytyki! Zwłaszcza tej skierowanej do poszczególnych pracowników. W ramach oceny należy koncentrować się na możliwościach poprawienia funkcjonowania każdego członka zespołu, by współpraca z nim lepiej się układała. Pracodawca powinien podkreślać znaczenie budowania sprawnie działającego zespołu, a nie skupiać się na indywidualnych brakach i niedociągnięciach, radzi Roger Levin.

A ten cel bardzo dobrze spełniają szkolenia. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę, by odbywały się one poza gabinetem stomatologicznym, podkreśla Roger Levin, założyciel firmy konsultingowej w dziedzinie stomatologii - Levin Group.

Nie zawsze  bowiem kurs może zostać zorganizowany w warunkach funkcjonującego gabinetu. Każdy członek zespołu pracowników powinien przejść szkolenie odpowiednio dostosowane do jego umiejętności i obowiązków. To może truizm, ale jednak sprawdzający się w praktyce - im więcej pracownicy się nauczą, tym lepiej będą wykonywać swoje zadania, przekonuje Roger Levin.

 

Więcej: drbicuspid.com

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH