PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Gabinet dentystyczny w restauracji

ms
09-08-2016, 11:25
Gabinet dentystyczny w restauracji wspomniw.png
W Szczecinie kultowa restauracja "Wspomnienie" będzie tylko wspomnieniem, zamiast niej uruchomiony zostanie... gabinet dentystyczny.

Uruchomiona w 1993 r. restauracja "Wspomnienie" przy ul. Wojska Polskiego 61  w Szczecinie była lokalem w klimacie lat 60 i 70. Do zabawy zachęcał wodzirej i orkiestra. Właściciel Bogdan Baran twierdzi, że jest już za stary na prowadzenie restauracji. - To skutek choroby i wieku - tłumaczy powody zamknięcia restaurator. Gabinet dentystyczny to ponoć godny następca miejsca, w którym wiele osób zaznawało tylu radości.

Nie wszyscy jednak tak sądzą. Najbardziej zawiedzione zamianą – gabinet dentystyczny zamiast restauracji - są pobliskie kwiaciarki. Często goście wychodzili z lokalu, aby kupić kwiaty. Stomatolog w tym miejscu nie będzie skłaniał do tego typu zakupów - uważają właściciele kwiaciarń.

W zasadzie wszyscy okoliczni sprzedawcy narzekają, że zamiast dancingów będzie „borowanie dziur”. Dotychczas wielu stałych bywalców "Wspomnienia" robiło - w zależności od potrzeb - różnego rodzaju zakupów "uzupełniających". Podobnych zachowań trudno oczekiwać od osób zdeterminowanych, aby wyleczyć, często bolące, zęby. 

Wygranymi na nowym sąsiedztwie mogą być w zasadzie jedynie właściciele pobliskiej apteki.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
gabinety stomatologiczne  

POLECAMY W SERWISACH