PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Gabinet dentystyczny bez parkingu może mieć problemy

js
17-12-2015, 10:14
Gabinet dentystyczny bez parkingu może mieć problemy Gabinet bez parkingu (foto: pixabay)
Dobra lokalizacja lecznicy dentystycznej to miejsce, w okolicy którego mieszka lub pracuje wielu potencjalnych klientów. Dobre miejsce na praktykę to takie usytuowanie, w którym nie ma problemów z parkowaniem samochodów. Przykład z Elbląga świadczy o tym, że bez dostępnych miejsc parkingowych gabinet można utracić sporą część pacjentów.

Jedna z pacjentek tak opisuje swoją wizytę w jednym z gabinetów położonych w centrum Elbląga.

- Miałam umówioną wizytę u stomatologa w klinice dentystycznej. To było już około 16.00, czyli zaczął panować zmrok. Pojechałam samochodem. Najpierw nie mogłam znaleźć wolnego miejsca. Przy chodniku wszystko było już zajęte. Musiałam zrobić pętle. Przy drugim nawrocie znalazłam kawałek wolnego miejsca, kilkadziesiąt metrów od kliniki. Wpadłam do dentysty lekko spóźniona. Na fotelu dentystycznym cały czas denerwowałam się, czy nikt po zmroku nie uderzy w tył mojego auta, ponieważ mogłam zaparkować tylko tak, że tylne koła zostały na jezdni. Po wyjściu z gabinetu, nie mogłam jeszcze włączyć się do ruchu. Z chodnika musiałam wyjeżdżać tyłem, stojące w rzędzie obok samochody zasłaniały mi widok na jezdnię.

Miałam już dość. Następnym razem wybiorę taki gabinet dentystyczny, gdzie będzie zapewniony normalny parking dla pacjentów. Dentyści coraz bardziej podnoszą ceny usług, może też niech zadbają o komfort swoich pacjentów związany z parkowaniem samochodów.

Taka sytuacja powinna dać wiele do myślenia tym, którzy uruchamiając lub prowadząc już gabinet dentystyczny, mniejszą uwagę przywiązują do miejsc parkingowych, uważając, że pacjenci jakoś sobie poradzą.

Więcej: elblag24.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH