• jobDent jobDENT
  giełda pracy

  najnowsze oferty pracy

  Szukam pracy

 • kursDent kursDENT
  szukaj szkoleń

  najnowsze oferty szkoleń

PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Funkcjonujesz w branży stomatologicznej, zapłacisz ponad 306 tys. zł za domenę?

ms
23-02-2016, 08:34
Funkcjonujesz w branży stomatologicznej, zapłacisz ponad 306 tys. zł za domenę? Domeny w stomatologii (foto: pixabay)
Za wystawioną na sprzedaż domenę insurance.com trzeba było zapłacić 35,6 mln USD. W Polsce opony.pl poszły za 1 mln zł. Co słychać na rynku usług stomatologicznych?

Branża stomatologiczna nie leży w centrum zainteresowania łowców domen. Tych wolnych jest wyjątkowo mało, a te które są - nie przyciągają potencjalnych nabywców, bo do wyjątkowo atrakcyjnych nie należą.

Najdroższe domeny „stomatologiczne” wystawiane na sprzedaż wiążą się z wydatkiem rzędu kilkudziesięciu tysięcy złotych. Takie pieniądze przyjdzie zapłacić temu, kto chciałby wejść w posiadanie domeny: dentystyka.pl (29,52 tys. zł). Za  twojezeby.pl należałoby wyłożyć 12,3 tys. zł, tyle samo za implanty.com oraz plombowanie.pl. Ortodoncja.pl może zmienić właściciela już za 3 tys. zł.

Na giełdzie domen „stomatologicznych” króluje allon4.pl, wystawiona za 306,27 tys. zł. Zdziwienie? I tak i nie. Gwoli wyjaśnienia Malo Clinic opracowało All-on-4™ -  metodę, która przy użyciu tylko czterech implantów, przywraca pacjentowi nowe przymocowane na stałe i naturalnie wyglądające zęby – i to wszystko w ciągu jednej wizyty (w tej klinice). Okazuje się, że atrakcyjne domeny przyciągają amatorów łatwego zarobku. Jeśli jest łatwy, to z pewnością do szybkich nie należy. Wartość rynkowa domen w Polsce, takich jak allon4.pl, to wielkość iluzoryczna. Twórca metody All-on-4™, o ile widziałby taką potrzebę, bez trudu udowodniłby posiadaczowi domeny allon4.pl zarejestrowanie jej w złej wierze.

kliknij, aby zobaczyć

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH