PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

FDI w Poznaniu: coraz szybsze odliczanie

ms
27-06-2016, 09:29
FDI w Poznaniu: coraz szybsze odliczanie Do Kongresu FDI Poznań coraz bliżej (foto: pixabay)
- Informacje z pierwszej ręki, najnowsze technologie, możliwość wymiany doświadczeń z praktykami z całego świata – to wartości nie do przecenienia – zapewnia dr Patrick Hescot, prezydent FDI, określając międzynarodowy wymiar corocznych Kongresów World Dental Federation.

Kto
Na stoiskach wystawców będzie można obejrzeć, przetestować i kupić kompletne wyposażenie gabinetu lub pracowni. Na niespełna trzy miesiące przed rozpoczęciem największego wydarzenia w historii polskiej stomatologii, na Kongres zarejestrowało się kilka tysięcy osób z prawie 100 krajów.

Ponad 250 wystawców z całego świata zarezerwowało na stoiska ok. 5 tys. mkw. Największą grupę wystawców stanowią firmy z: Niemiec, USA, Anglii, Chin, Korei Południowej, Japonii, Włoch, Francji, Austrii i Szwajcarii. W halach MTP będzie można oglądać i testować wyroby z: Izraela, Brazylii, Czech, Słowacji, Szwecji, Finlandii, Malezji, Pakistanu, Turcji, Indii, Rosji, czy Ukrainy.

Co i gdzie
Wstęp na wystawę jest bezpłatny. Udział w wydarzeniu potwierdziło 43 wystawców z Polski – 27 producentów i 16 firm handlowych sprzedających wyroby producentów zagranicznych. Producenci z kraju zgrupowani będą w tzw. „polskim pawilonie narodowym" (pawilon 8A), w sąsiedztwie wystawców z USA. Specjalnie oznakowany sektor ma przyciągnąć wielu odwiedzających, co przełoży się na wyższą świadomość funkcjonowania krajowego przemysłu stomatologicznego. Widoczną grupą wystawców będą też polskie wydawnictwa branżowe (książki, czasopisma, portale, telewizja i radio), zlokalizowane głównie w pasażu pomiędzy pawilonami 7 i 7A.

Stoiska usytuowane w pawilonach: 7, 7A, 8, 8A można odwiedzać w godzinach 9-17.30 lub 18.00.

Organizacja ruchu podczas wystawy
Inaczej niż w trakcie CEDE będzie wyglądał ruch uczestników. Wykłady oraz warsztaty będą odbywały się w pawilonie 15, uroczysta ceremonia otwarcia w 6A, a część gastronomiczna będzie zlokalizowana w 5A oraz wzdłuż pawilonu 8. Uczestnicy Kongresu i Wystawy będą wchodzili wejściem Wschodnim od strony miasta oraz Zachodnim od ul. Śniadeckich.

Można jeszcze zarezerwować powierzchnię wystawienniczą
Polskie firmy w dalszym ciągu mogą zarezerwować powierzchnię w cenie, która obowiązywała do 15 marca (330 - 510 EUR/mkw.).

Aktualny katalog wystawców: fdi2016poznan

Czytaj także: FDI Poznań 2016: święto wymagających i przedsiębiorczych

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
Exactus   Patrick Hescot   FDI Poznań 2016  

POLECAMY W SERWISACH