PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Enel-Med Stomatologia skorzysta z agencji San Markos

ms
16-03-2017, 12:00
Enel-Med Stomatologia skorzysta z agencji San Markos Enel-Med nowe relacje z pacjentami (foto: pixabay)
Agencja San Markos zajmie się kompleksową obsługą działań komunikacyjnych Enel-Med Stomatologia.

- Odświeżenie komunikacji wszystkich marek z portfolio Grupy Enel-Med to bardzo istotny punkt naszego planu marketingowego - powiedział Jacek Rozwadowski, wiceprezes zarządu i dyrektor zarządzający Enel-Med.

Wyjaśnia on, że priorytetem Enel-Med jest pogłębienie relacji z pacjentami oraz pokazanie innowacyjnych rozwiązań i usług, które znajdują się w portfolio marek spółki.

- Proces wyboru agencji miał na celu nie tylko wybór najlepszej propozycji strategicznej – biorąc pod uwagę planowane w najbliższym czasie akcje marketingowe – ale także jak najlepsze poznanie potencjalnych partnerów. Wiele wymagamy zarówno od siebie jak i od osób z którymi współpracujemy i wierzymy, że udana współpraca jest kluczem do osiągania spektakularnych sukcesów – wyjaśnia Jacek Rozwadowski.

Agencja San Markos będzie odpowiedzialna za: opracowanie identyfikacji wizualnej,  pełnej strategii komunikacji i projektowych działań brandowych. Umowa między agencją a firmą Enel-Med została podpisana na rok.

San Markos zajmie się także kompleksową obsługą działań komunikacyjnych dla dwóch kolejnych marek Enel-Med.: medycyny estetycznej Estell oraz medycyny sportowej Enel-Sport

Enel-Med istnieje od 1993 r.. od 2011 r. jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
ENEL-MED  

POLECAMY W SERWISACH