PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

ENEL-MED coraz więcej uwagi poświęca usługom stomatologicznym

jsz
02-06-2015, 13:28
ENEL-MED coraz więcej uwagi poświęca usługom stomatologicznym ENEL-MED rozwija usługi stomatologiczne (foto: ENEL-MED)
1 czerwca uruchomiony został oddział Centrum Medycznego ENEL-MED we Wrocławiu, z rozbudowanymi usługami stomatologicznymi.

W placówce, usytuowanej w budynku West Gate, funkcjonuje oddział stomatologii, obejmujący zarówno usługi z zakresu profilaktyki: skaling, piaskowanie, fluoryzacja, jak i leczenia zachowawczego: wypełnienia, endodoncja. ENEL - MED. W West Gate zapewnia również usługi stomatologii dziecięcej, leczenia implantologicznego, protetycznego, chirurgicznego i periodontologicznego. Na miejscu funkcjonuje RTG stomatologiczny,
Przychody spółki z usług stomatologicznych w I kw. 2015 r. wzrosły o 12 proc. w porównaniu z I kw. 2014 r.

- Do tej pory stomatologia była obecna w naszych placówkach we wszystkich miastach, z wyjątkiem Wrocławia. Widząc duży potencjał również w tym mieście, postanowiliśmy uruchomić kolejną już placówkę ogólnomedyczną, tym razem rozszerzoną o zaawansowaną stomatologię - mówi Jacek Rozwadowski, wiceprezes zarządu Centrum Medycznego ENEL-MED.

Oddział w West Gate to 21 placówka działająca w ramach sieci Centrum Medycznego ENEL-MED. Spółka zapowiada, że II połowie 2015 r. uruchomi kolejne placówki m.in. w Warszawie i Katowicach.

Od 1993 r. ENEL-MED oferuje pełen zakres usług stomatologicznych. Firma chwali się liczbą ponad 8 000 wszczepionych implantów oraz blisko 20 000 założonych koron. Jest jednym z pierwszych ośrodków stomatologicznych w Polsce, który wprowadził zabiegi wszczepiania implantów (1996 r.) oraz leczenia aparatami stałymi (1995 r.). Jako pierwsza placówka w kraju wprowadziła uzupełnienia na tytanie oraz korony i mosty w systemie PROCERA.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH