• jobDent jobDENT
    giełda pracy

    najnowsze oferty pracy

    Szukam pracy

  • kursDent kursDENT
    szukaj szkoleń
PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

"Dzieciństwo bez próchnicy": potrzebny realizator badań klinicznych wśród dzieci

zebymalegodziecka.pl/szaft
08-12-2014, 10:39
Zwycięzca przetargu może zarobić nawet 40 tys. zł brutto (fot. sxc.hu)
Do 19 grudnia br. można składać oferty w konkursie na samodzielną realizację badań klinicznych stanu zdrowia jamy ustnej dzieci z przedszkoli zlokalizowanych na terenie Poznania, biorących udział w projekcie „Dzieciństwo bez próchnicy”.

W sumie przebadanych ma być ok. 400 dzieci, wyłącznie 5-letnich. Badania będą realizowane w przedszkolach, które biorą udział w projekcie „Dzieciństwo bez próchnicy", jednak możliwe jest również uwzględnienie w próbie badawczej grupy dzieci nie uczestniczących w projekcie - celem zapewnienia danych porównawczych.

Badania będą zrealizowane w oparciu o metodologię i arkusz badawczy opracowany przez Radę Programową Projektu. Badania będą prowadzone pod nadzorem koordynatora, w ich realizację zostaną zaangażowane łącznie trzy osoby (koordynator i dwie osoby prowadzące badania), w podsumowaniu ich wyników będzie również uczestniczył statystyk.

Osoby ubiegające się o realizację niniejszego zamówienia muszą posiadać: wykształcenie wyższe medyczne, prawo do wykonywania zawodu lekarza dentysty, specjalizację w zakresie stomatologii dziecięcej lub ukończone szkolenie specjalizacyjne w zakresie stomatologii dziecięcej oraz doświadczenie w realizacji minimum 1 badania epidemiologicznego z zakresu stomatologii dziecięcej. Realizacja pierwszej tury badań odbędzie się w ciągu 40 dni roboczych od zakończenia pierwszego etapu, nie później niż do końca maja 2015 r. Drugą turę badań zaplanowano w okresie od stycznia 2016 r. do końca marca 2016 r.

Za realizację zadania osoby wybrane otrzymają wynagrodzenie w wysokości 100 zł brutto za każde przeprowadzone badanie.

Więcej: zebymalegodziecka.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH