PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Dwa nowe fotele w NZOZ Gordent

jsz
01-07-2014, 10:51
Dwa nowe fotele w NZOZ Gordent Dwa nowe fotele w NZOZ Gordent (fot. Stern Weber)
Klinika NZOZ Gordent na warszawskim Gocławiu powiększyła się o dwa nowe fotele stomatologiczne. Właściciele liczą, że nowe fotele wpłyną na poprawę komfortu leczenia pacjenta oraz pracy lekarzy.

Właściciele NZOZ Gordent o zakupie poinformowali pacjentów na stronie internetowej gabinetu.

- Dzielimy się tą informacją, gdyż każdy z Państwa, korzystając z naszych usług, ma pośrednio, w tym swój udział. Mamy nadzieję, że nowe fotele będą się Państwu podobały i wpłyną na poprawę komfortu leczenia pacjenta oraz pracy lekarza - czytamy w komunikacie.

Dostawcą nowego wyposażenia gocławskiej placówki Gordent (druga funkcjonuje na Ursynowie) jest Stern Weber. Właściciele podkreślają, że podłączenie sprzętu odbyło się bardzo sprawnie i nie kolidowało z pracą gabinetu.

NZOZ Gordent to klinika rodzinna, która dzieci i dorosłych leczy od 1997 roku. Placówka na Gocławiu działa od 2001 roku. W sumie na pacjentów czeka 12 foteli dentystycznych. W NZOZ GORDENT zatrudnionych jest 3 doktorów nauk medycznych, 15 specjalistów, 12 lekarzy stomatologów. Zespół dopełnia 2 techników dentystycznych oraz 10 wykwalifikowanych asystentek, w tym 4 higienistki stomatologiczne.
Placówka posiada własną pracownię techniki ortodontycznej oraz nowoczesne zaplecze radiologiczne.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH