PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Dentysto, sprawdź czy wygrałeś tablet w loterii paragonowej

en
08-04-2016, 09:45
Dentysto, sprawdź czy wygrałeś tablet w loterii paragonowej Paragon od dentysty przedmiotem loterii (foto: pixabay)
18 kwietnia będzie wiadomo, któremu dentyście powiodło się w pierwszym w tym roku losowaniu nagród specjalnych.

Do wygrania dla dentystów tablety, dla pacjentów – nawet samochody. Do szczęścia potrzebne są dwa warunki.  Pacjent musiał wziąć paragon za usługę, a potem zarejestrować go na stronie loteriaparagonowa.gov.pl w miesiącu, w którym odbyła się wizyta w gabinecie stomatologicznym (na nie mniej niż 10 zł, więc tu problemu nie ma). Należy również pamiętać, że loteria uwzględnia tylko paragony fiskalne. Innego rodzaju dokumenty, jak np. potwierdzenia płatności kartą, czy faktury VAT nie będą brane pod uwagę.

MF wyjaśnia, że branże usługowe, premiowane w loterii, zostały wytypowane w związku z wprowadzeniem w 2015 r. bezwzględnego obowiązku rejestrowania sprzedaży na kasach fiskalnych. W tym gronie, obok fryzjerów, kosmetyczek i mechaników, znaleźli się także lekarze i lekarze dentyści. W I kw. 2016 r. branża premiowana to "prywatna praktyka lekarska i dentystyczna".

Wiceminister finansów Leszek Skiba poinformował, że MF analizuje skutki loterii, niemniej widoczna jest zwiększająca się liczba zarejestrowanych kas fiskalnych. - Prawdopodobnie na przełomie kwietnia i maja będziemy mieli wyniki naszych analiz - dodał Skiba.

Transmisja na żywo z losowania w kanale telewizyjnym TVP Regionalna 18 kwietnia o godzinie 21:00, a także w internecie na YouTube, na oficjalnym profilu Narodowej Loterii Paragonowej.

Więcej: Przychodzi pacjent do dentysty po paragon
Ministerstwo Finansów weź paragon także od dentysty
Dentysta wystawia paragon z jakimi skrótami

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
paragon   kasa fiskalna   podatki dentysty   VAT  

POLECAMY W SERWISACH