• jobDent jobDENT
  giełda pracy

  najnowsze oferty pracy

  Szukam pracy

 • kursDent kursDENT
  szukaj szkoleń

  najnowsze oferty szkoleń

PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Dentystkom chcą finansować wyposażenie gabinetów

ms
19-12-2016, 09:19
Dentystkom chcą finansować wyposażenie gabinetów Pieniądze na środki trwałe w gabinecie stomatologicznym (foto: Fotolia/PTWP)
Trzeba być kobietą i dentystką, żeby skorzystać ze specjalnej oferty leasingowej na wyposażenie gabinetu dentystycznego w sprzęt stomatologiczny.

Z pewnością to slogan reklamowy: leasing przeznaczony dla kobiet prowadzących własne firmy. Z programu finansowania inwestycji przedsiębiorczych kobiet może skorzystać każda właścicielka firmy, która zdecydowała się na sfinansowanie inwestycji zarówno w ramach nowej działalności, jak i już istniejącej. Przykładem inwestycji może być zakup środków trwałych, niezbędnych do wyposażenie gabinetu stomatologicznego.

Na czym ma polegać atrakcyjność oferty BZ WBK Leasing? Na zastosowaniu uproszczonej procedury oceny wniosków na sfinansowanie danego środka trwałego do wartości 300 tys. zł. Okres finansowania może wynieść do 72 miesięcy, a decyzja jest wydawana nawet w kilka minut. W procedurze uproszczonej nie ma potrzeby przedstawiania dokumentów finansowych firmy oraz zaświadczeń z ZUS i US, wystarczy oświadczenie o przychodach.

W przypadku transakcji, w których kwota udzielonego finansowania nie przekracza 150 tys. zł, podpisanie weksla nie jest konieczne. Z oferty takiej skorzystać mogą również właściciele gabinetów, którzy dopiero rozpoczynają działalność.  Dentystki mogą dostosować harmonogram spłaty rat do różnic w osiąganych przychodach.

Skąd ta atencja wobec kobiet?

Polska znajduje się w czołówce krajów europejskich, w których rośnie przedsiębiorczość wśród kobiet. Udział firm, które prowadzone są przez kobiety pośród wszystkich polskich przedsiębiorstw wynosi 33,4 proc. (średnia unijna to 31 proc.).

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
leasing   finansowanie  

POLECAMY W SERWISACH