PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Dentystka partnerem karty kibica GKS Bełchatów

GKS/szaft
16-10-2014, 12:47
Dentystka partnerem karty kibica GKS Bełchatów Gabinety stomatologiczne coraz chętniej współpracują z klubami sportowymi (fot. Fotolia/PTWP)
Prywatny Gabinet Stomatologiczny Agnieszka Pawelec-Riabcew z Bełchatowa został nowym partnerem klubu sportowego GKS Bełchatów. W ramach współpracy sympatycy klubu, posiadający tzw. karty kibica, mogą liczyć na zniżki w gabinecie stomatologicznym.

Program partnerski dla posiadaczy Karty Kibica GKS Bełchatów działa od 2011 roku. Dzięki akcji kibice GKS Bełchatów mogą liczyć na rabaty w licznych punktach handlowo-usługowych. W ramach uczestnictwa w programie, Partner GKS zobowiązany jest do przyznania sympatykom PGE GKS Bełchatów określonego rabatu za okazaniem aktualnej Karty Kibica.

W ramach umowy Gabinet Stomatologiczny Agnieszka Pawelec-Riabcew oferuje kibicom 10 proc. zniżki na leczenie stomatologiczne oraz 5 proc. zniżki na botoks i kwas hialuronowy.

Współpraca gabinetów stomatologicznych z lokalnymi klubami sportowymi jest coraz bardziej powszechna. Przypomnijmy, że pod koniec września br. Gabinet Stomatologii Estetycznej i Implantologii Albadent w Rzeszowie przedłużył umowę współpracy z siatkarskim Klubem Asseco Resovia na kolejny sezon. Klinika Stomatologiczna DENmed, która posiada placówki w Bydgoszczy i Toruniu, w sezonie 2013/2014 była sponsorem drużyny koszykówki - Basket Toruń. Piłkarzy Lecha Poznań wspierali dentyści z kliniki stomatologicznej CERTUS DENT 2 w Poznaniu. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH