PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Dentystka Anna Kasprzak ponownie we władzach Izby POLMED

ms
14-04-2017, 09:00
Dentystka Anna Kasprzak ponownie we władzach Izby POLMED POLMED nowe władze statutowe
Wybrany został nowy skład organów statutowych Izby POLMED na kadencję 2017-2020. W zarządzie Izby znalazła się Anna Kasprzak – general manager GE Medical Systems Polska.

Z wykształcenia dentystka Anna Kasprzak w  poprzedniej kadencji Zarządu pełniła funkcję wiceprezesa Izby POLMED. Dentystka posiada dyplom MBA Lubelskiej Szkoły Biznesu i University of Lancashire. W GE Healthcare odpowiada m.in. za wzmocnienie organizacji, dostosowanie do szybko zmieniającego się środowiska i budowanie długoterminowego wzrostu rentowności.

Nowy prezes zarządu Izby powinien być wybrany do końca kwietnia.

W zarządzie Izby znaleźli się także: Adam Jagoda (Medtronic Poland), Marzena Kulis (Johnson & Johnson), Jarosław Michalak (PAUL HARTMANN Polska), Agnieszka Morogow (Thuasne Polska), Michał Padjasek (Akson), Robert Rusak (Boston Scientific) oraz Piotr Zawirski (Systamed).

Ogólnopolska Izba Gospodarcza POLMED to największa w Polsce organizacja zrzeszająca firmy z branży wyrobów medycznych. W jej skład wchodzi ok. stu podmiotów – zarówno producentów, jak i  dystrybutorów.  Do Izby należą największe podmioty na polskim rynku, lecz również działające lokalnie firmy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

POLMED prowadzi działania na rzecz promocji nowych technologii i innowacyjności w ochronie zdrowia oraz propagowanie łatwiejszego i szerszego dostępu do nowoczesnych metod leczenia dla pacjentów. Dąży również do wypracowania przyjaznego środowiska biznesowego dla przedsiębiorstw.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
Polmed  

POLECAMY W SERWISACH