PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Dentysta z Ukrainy konkuruje z dentystą z Polski

08-01-2013, 23:55
Dentysta z Ukrainy konkuruje z dentystą z Polski (foto: sxc.hu)
Dentysta z Ukrainy konkuruje z dentystą z Polski (foto: sxc.hu)
Ceny usług stomatologicznych na Ukrainie są o 40 proc. niższe od obowiązujących w Polsce. Epatując niskim cennikiem dentysta z Ukrainy próbuje przekonać pacjentów z Wielkiej Brytanii i Irlandii do zmiany kierunku turystyki stomatologicznej.

Czy tego typu oferty mogą być konkurencyjne wobec propozycji przedstawianych przez polskie kliniki stomatologiczne?

Nie, bo mało pacjentów odważy się na wyjazd poza UE, aby skorzystać ze znacząco tańszych usług stomatologicznych.

Nie, bo jakość pracy lekarza dentysty na Ukrainie nie może budzić zaufania, a więc trudno będzie przekonać Brytyjczyków do wyjazdów do: Kijowa, Lwowa lub Charkowa.

Tak, bo skoro Brytyjczycy decydują się na leczenie zębów w Polsce, to ta sama grupa pacjentów rozważać może skorzystanie z usług lekarzy dentystów na Ukrainie.

Tak, bo ceny usług dentystycznych w Polsce, wobec spadających od kilku lat cen, które obowiązują na Wyspach Brytyjskich, są coraz mniej konkurencyjne.

Podajemy w jaki sposób ukraińscy dentyści próbują przekonać Brytyjczyków do leczenia się na Ukrainie zamiast w Polsce. Dodatkową zachęta mają być tanie lot z Wysp Brytyjskich na Ukrainę (40 GBP), które zajmują ok. 2,4 h. Tanie są także ceny noclegów w ukraińskich hotelach (od 45 do 70 GBP) za noc. Czy takie stawki zdołają odwieźć Brytyjczyków od wizyt w polskich klinikach stomatologicznych?

SŁOWA KLUCZOWE
newsDENT   ceny usług   dentysta ceny   Dentystatystyka  

POLECAMY W SERWISACH