PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Dentysta w Polsce polecany przez Global Surgery Providers

05-03-2013, 01:27
Dentysta w Polsce polecany przez Global Surgery Providers (foto: infodent24.pl)
Dentysta w Polsce polecany przez Global Surgery Providers (foto: infodent24.pl)
Global Surgery Providers portal, który chce pełnić rolę przewodnika po europejskich klinikach medycznych, opublikował kilka dni temu informację dla pacjentów, którzy chcieliby skorzystać ze stosunkowo tanich, ale dobrej jakości usług stomatologicznych. W raporcie tym na poczesnym miejscu wymieniana jest Polska.

Listę państw, do których warto udać się w poszukiwaniu fachowej pomocy dentystycznej otwiera Polska, kolejne miejsca zajmują; Czechy, Węgry, Litwa, Estonia i Chorwacja. Autorzy raportu szczególnie zachwalają Polskę i Węgry. W państwach tych obowiązują ceny o 20 proc. niższe od tych obowiązujących w Niemczech, Francji oraz Wielkiej Brytanii.

Global Surgery Providers poleca potencjalnym pacjentom skorzystanie w Polsce z usług specjalistów z zakresu: implantologii, chorób przyzębia, stomatologii estetycznej.

GSP doradza zagranicznym turystom szukającym pomocy stomatologicznej w Polsce, aby zasięgnęli rady Polaków mieszkających poza ojczyzną, ale z reguły przyjeżdżających do kraju w celu podjęcia leczenia zębów, bo to nie kto inny jak obywatele Polski znają najlepiej adresy klinik stomatologicznych, w których profesjonalne usługi oferowane są po rozsądnych cenach.

Według GSP z państw spoza UE Turcja zasługuje na szczególną uwagę, gdyż właśnie w tym państwie rozwinięta jest sieć znakomicie wyposażonych gabinetów stomatologicznych, w których pracuje dobrze wyszkolony personel medyczny. Wszystko to za ceny, które w żadnym państwie UE nie zostaną zaoferowane.

Porcelanowe korony w wielu tureckich klinikach stomatologicznych (poza Istambułem) kosztują w granicach 150 200 USD. Stawki te są zdecydowanie niższe od tych obowiązujących w krajach Azji Wschodniej, do których lata wielu turystów w poszukiwaniu taniej pomocy stomatologicznej. Tam jednak np. w Wietnamie lub w Tajlandii ceny porcelanowych koron kształtują się na poziomie 500 600 USD.

Biorąc pod uwagę koszt przelotu z Europy, nawet przy uwzględnieniu stosunkowo niskich kosztów pobytu na miejscu, wizyty u azjatyckich dentystów dla pacjentów z Europy nie są w najmniejszym stopniu opłacalne. Polski dentysta jest bardzo konkurencyjny.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
bizDENT   ceny usług   Zarządzanie   Reklama i marketing  
  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Puls HR House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kształcenia Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.