PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Dentysta w piątce kandydatów do tytułu Człowiek Roku w Rybniku

rybnik.com.pl, ms
02-02-2015, 08:06
Dentysta w piątce kandydatów do tytułu Człowiek Roku w Rybniku W Stoma-Dental Gabrieli Kamińskiej
Gabriela Kamińska, właścicielka kliniki stomatologicznej Stoma-Dental, znalazła się wśród piątki kandydatów do tytułu Człowiek Roku Rybnik.com.pl 2014 w kategorii biznes.

Gabriela Kamińska jest właścicielką kliniki stomatologicznej Stoma-Dental (6 gabinetów stomatologicznych, a także własna pracownia protetyczna Yellow-Med).

Gabriela Kamińska jest inicjatorką wielu działań i akcji charytatywnych. Firma angażuje się m.in. w Rybnickie Dni Promocji Zdrowia. Prowadzi akcje profilaktyczne w rybnickich szkołach. Dwa razy do roku organizuje bezpłatne leczenie mieszkańców Rybnika - "Metamorfozy w trosce o twój uśmiech". Na bezpłatne leczenie w klinice mogą liczyć podopieczni Domu Dziecka w Rybniku.
21 stycznia 2015 r. Klinika Stoma-Dental zorganizowała w Rybnickim Centrum Kultury koncert charytatywny zespołu Śląsk. Dochód ze sprzedaży biletów, a także ze zbiórki pieniędzy i z licytacji organizowanych podczas koncertu - zostanie przekazany na leczenie i rehabilitację chorego Adamy Morgały.

Gabinety Stoma-Dental otwarte są 7 dni w tygodniu. Firma zatrudnia 40 pracowników.

Zasady konkursu Człowiek Roku Rybnik.com.pl są proste: kandydatów mógł zgłosić każdy rybniczanin i każda z instytucji działających na terenie Rybnika (w kategoriach: biznes, kultura i sport). Kapituła konkursu, której przewodniczącym kapituły jest Piotr Kuczera, prezydent Rybnika, wyłoniła po pięć osób nominowanych do nagrody i w każdej z trzech kategorii wybierze laureata, który zostanie Człowiekiem Roku. Nazwiska laureatów będą ogłoszone podczas uroczystej gali finałowej 19 lutego 2015 r.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH