PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Dentysta na przychodne

ms
28-10-2016, 18:17
Dentysta na przychodne Dentysta na telefon (foto: pixabay)
Wizyty domowe internisty nikogo nie dziwią, zamówienie dentysty do domu – jeszcze tak.

Dentyści z Całodobowego Centrum Stomatologicznego Denta-Med w Krakowie jeżdżą z gabinetem stomatologicznym do pacjentów.

Nie wszystkie zabiegi są w tej konwencji dostępne, ale wiele w zakresie stomatologii zachowawczej – już tak. Bez problemu oczywiście realizowane są usługi higienizacyjne, czy wybielanie zębów.

Umówienie wizyty domowej warunkowane jest przesłaniem mailem zdjęcia panoramicznego uzębienia po to, aby dentysta mógł zapoznać się z problemem. Okazuje się, że nie wszystko da się wykonać w domu, gdyż gabinet zaprasza do pracowni rtg przy ul. św. Gertrudy.

Taka jest procedura, chociaż na rynku dostępne są także aparaty przenośne rtg, ale na taki sprzęt nieprzychylnym okiem patrzy sanepid.

Wizyta domowa odbywa się po odpowiedniej sterylizacji z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa – zapewniają przedstawiciele gabinetów Denta-Med.

Czy pomysł na objazdowego dentystę chwyci? Na domowe wizyty z pewnością mogą decydować się ludzie chorzy, z trudem poruszający się, ale ci zazwyczaj będą potrzebowali dość skomplikowanego leczenia. O wybielaniu zębów pomyślą w ostatniej kolejności. Wielu potencjalnych pacjentów zastanawia się jak cennik usług domowych ma się do podobnych realizowanych na w gabinecie dentystycznym i zdecydowana większość z nich na tym poprzestanie.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
doraźna opieka stomatologiczna  

POLECAMY W SERWISACH